fbpx

Jakub Reil, szkoleniowiec LZS-u Starowice Dolne o rezygnacji z występów w III lidze: Niestety, na ten moment, gra w 4 lidze jest jedynym rozsądnym rozwiązaniem

Wczoraj informowałem o rezygnacji LZS-u Starowice Dolne i Ruchu Zdzieszowice z występów w rozgrywkach 3 grupy III ligi w nadchodzącym sezonie. Do takiej decyzji oba kluby zostały zmuszone przede wszystkim ze względów finansowych.

Klub ze Starowic oficjalnie powiadomił o rezygnacji z występów trzecioligowych rozgrywkach za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Zarząd LZS KS Starowice Dolne informuje, że w związku z sytuacją spowodowaną wirusem COVID-19, klub w najbliższym sezonie nie jest w stanie rozpocząć rozgrywek piłkarskich sezonu 2020/2021 na szczeblu III ligi grupy III – czytamy na klubowym Facebooku.

Szkoleniowiec zespołu Jakub Reil, który jest częstym gościem na łamach GF, krótko skomentował decyzję zarządu klubu.

– Długo próbowaliśmy tak poukładać wszystko, żeby wystartować w 3 lidze. Niestety, na ten moment, gra w 4 lidze jest jedynym rozsądnym rozwiązaniem. Mogę obiecać, że będziemy walczyć o najwyższe cele i jeszcze wrócimy na trzecioligowy szczebel rozgrywek – powiedział.

Pan Jakub przekazał mi również wypowiedź Dariusza Gajewskiego, prezesa LZS-u Starowice Dolne.

– Zadecydowały finanse, ale też i kwestie organizacyjne. Uznaliśmy, że przy tak rozbudowanej lidze musielibyśmy włożyć nie wiadomo jakie pieniądze w utrzymanie. Stwierdziliśmy po prostu, że czasem lepiej zrobić krok do tyłu, bo potem wykonać dwa do przodu.

Cóż, wypada życzyć zaprzyjaźnionemu z portalem klubowi, wywalczenia awansu w nadchodzącym sezonie.

Grzegorz Sawicki

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

1 komentarz na temat “Jakub Reil, szkoleniowiec LZS-u Starowice Dolne o rezygnacji z występów w III lidze: Niestety, na ten moment, gra w 4 lidze jest jedynym rozsądnym rozwiązaniem”

Komentarze są zamknięte.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.