Jeziorak Iława rozegrał mecz piłki wodnej. „Było trochę mokro” (WIDEO)

Jeziorak Iława kilka dni temu rozegrał mecz sparingowy z Lechem Rypin w warunkach przypominających te na Stadionie Narodowym przed meczem reprezentacji Polski z Anglią we wrześniu 2012 roku.

Jeziorak Iława (forBET IV liga war-maz) pokonał rywali z Rypina (IV liga kuj-pom) 3:2, ale „głównym bohaterem” sparingowego starcia były warunki w jakich przyszło mierzyć się zawodnikom obu drużyn. Sztuczna nawierzchnia boiska zamieniła się w „basen”, a spora ilość kałuż uniemożliwiała w miarę „normalną grę”.

Ciekawostką jest to, że zapadnięcie na murawie ze sztuczną nawierzchnią znajduje się w miejscu, w którym jest ciek wodny, łączący niegdyś wody Jezioraka – mówi Galaktycznemu Karol Synowiec.

W sieci ukazała się materiał autorstwa pana Karola pod wymownym tytułem: „Futbolowe jaja – Mecz na wodzie – komplikacja z meczu sparingowego Jeziorak Iława – Lech Rypin 3:2”


Jeziorak Iława – Lech Rypin 3:2 (2:1)

Bramki: 9′ Kwiatkowski, 17′ Sagan, 67′ Kressin – 5′ Jasienicki, 63′ Rybka

Jeziorak: Ciura – zawodnik testowany, Banaszek, Falkowski, Kressin, Sagan, Stanikowski, Kwiatkowski, Galas, Nowiński, Figurski

Na zmiany wchodzili: Włodarczyk – Nastaj, Neumann, Szczepański, Zalewski

Lech: Beśka – zawodnik testowany, Rybka, Niedbała, Rędowski, Krajewski, Moszczyński, Czachorowski, Trędewicz, Kowalski, Jasieniecki

Foto: Karol Synowiec/Jeziorak Iława

Czytaj też:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.