Juventus Toruń klubem partnerskim Akademii Widzewa Łódź

Certyfikowana szkółka piłkarska z Torunia podpisała w środę umowę o współpracy z Akademią Widzewa Łódź.

Na mocy współpracy, Akademia Widzewa będzie miała możliwość pozyskiwać zdolnych piłkarzy Juventusu. Ponadto współpraca będzie obejmować monitorowanie zawodników z innych klubów w województwie kujawsko-pomorskim, a także zapraszanie ich na treningi widzewskiej Akademii.

Trenerzy Juventusu Toruń zyskają możliwość udziału w warsztatach i szkoleniach, które umożliwią im zapoznanie się z wizją szkolenia Akademii Widzewa, a dodatkowo przedstawiciele łódzkiego klubu będą organizować w „Grodzie Kopernika” otwarte treningi.

– Cieszę się, że program klubów partnerskich zaczyna wykraczać poza województwo łódzkie, w szczególności, że udało nam się związać z silnym ośrodkiem szkolenia w województwie kujawsko – pomorskim. Mam nadzieję, że kluby uczestniczące w naszym programie nie tylko będą widzieć możliwość dalszej ścieżki rozwoju dla swoich zawodników, ale również znajdą wartość szkoleniową, którą będą mogli wykorzystać w swojej codziennej pracy – powiedział Maciej Szymański, dyrektor Akademii Widzewa.

Drużyny Juventusu Toruń występują w najwyższych ligach wojewódzkich, do kategorii U-15 włącznie.

Współpraca pomiędzy Akademią Widzewa a klubami partnerskimi obejmuje aspekty szkoleniowe, organizacyjne, marketingowe i edukacyjne. Trenerzy Klubów Partnerskich mogą liczyć na możliwość odbycia staży, szkoleń i webinarów, a także korzystanie z dostępnych materiałów edukacyjnych i wymianę doświadczeń. Zyskać mogą również zawodnicy Klubów Partnerskich, którzy będą mieli szansę monitorowania ich rozwoju oraz uczestniczenia w treningach Akademii Widzewa.

Źródło: widzew.com

Foto: Juventus Academy Toruń

Czytaj też:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.