Klasa okręgowa grupa świętokrzyska. Ranking popularności klubów

Galaktyczny Futbol wciąż sprawdza popularność klubów w ligach, w których występują zespoły „obecne” na portalu. Dziś kolejny odcinek cyklu, a w nim zestawienie świętokrzyskiej grupy klasy okręgowej. Tych z czytelników, którzy nie mieli okazji zapoznać się z wcześniej publikowanymi zestawieniami informuję, że rankingi są tworzone tylko i wyłącznie na podstawie ilości polubień klubowego profilu na facebooku. Nie biorę pod uwagę liczby mieszkańców danego miasta.

Świętokrzyska grupa klasy okręgowej jest ligą, w której występuje Sparta Kazimierza Wielka. Klub był bohaterem wielu moich publikacji zarówno na GF, jak i wcześniej na łamach serwisu http://futbol.pl. Sparta po rundzie jesiennej zajmuje piąte miejsce w tabeli rozgrywek. A jak prezentuje się jeśli chodzi o liczbę fanów na facebooku? Tutaj jest liderem z 1606 „lajkami. Klub z Kazimierzy Wielkiej jest znany ze swoich działań promujących Spartę. Zaznacza również swoją obecność w mediach społecznościowych. Szczerze powiem, że zwycięstwo w rankingu popularności w lidze, nie jest dla mnie zaskoczeniem.

Tuż za Spartą uplasował się lider rozgrywek Hetman Włoszczowa. Klub może się pochwalić 1573 polubieniami profilu. Trzecie miejsce w rankingu zajęła Klimontowianka Klimontów, która również posiada ponad 1500 sympatyków na facebooku, a dokładnie 1538. Różnice w pierwszej trójce są więc niewielkie.

Ze statystycznego punktu widzenia należy dodać, że aż 1o klubów w świętokrzyskiej grupie klasy okręgowej posiada ponad 1000 polubień swoich profili.

Klasa okręgowa grupa świętokrzyska. Ranking popularności klubów pod względem ilości polubień profilu na facebooku. Stan na dzień 08.02.2020.

[ninja_tables id=”2153″]

 

Grzegorz Sawicki

Zwracam się z prośbą o minimalne choćby wsparcie portalu Galaktyczny Futbol. Szczegóły pod linkiem https://zrzutka.pl/cpeary

 

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.