fbpx

Podlaska klasa okręgowa. Unia Ciechanowiec podpisała umowę z Gminą. Nowy budżet – nowe plany

Członkowie zarządu Unii Ciechanowiec, Patryk Fiedoruk i Przemysław Piotrowski podpisali umowę z Gminą Ciechanowiec na realizację zadania z zakresu rozwoju sportu w ciechanowieckiej gminie.

Unia Ciechanowiec podpisała wspomnianą na wstępie umowę w czwartek 6 lutego. Gminę Ciechanowiec reprezentował burmistrz Eugeniusz Święckiego oraz skarbnik Jadwigę Koc.

 

 

Umowa określa warunki dofinansowania na kwotę 50 tysięcy złotych. Jest to o 20 tysięcy więcej niż w roku ubiegłym, co wskazuje na to, że Unia nie jest obojętna władzom gminy, a wręcz przeciwnie. Ciechanowiecki klub wsławił się medialnymi działaniami, które promowały nie tylko Unię, ale również samo miasto. Po dopięciu budżetu na kolejny rok, przed operatywnymi działaczami pojawiają się większe możliwości na realizację planów. Czym Przemek Piotrowski i Patryk Fiedoruk nas zaskoczą? Z pewnością przekonamy się już w niedługim czasie.

Umowa określa warunki dofinansowania na kwotę 50 000 zł. Biorąc pod uwagę fakt, że w zeszłym roku dofinansowanie wyniosło 30 000 zł i trzeba było się nieźle nagimnastykować, żeby spiąć budżet, a mimo to dokonaliśmy wspólnie z całą społecznością wielu fajnych rzeczy, to mając w tym roku budżet prawie dwukrotnie wyższy, który zapewnia nam fajny komfort spokojnego funkcjonowania, nie pozostaje nam nic innego jak tylko wprowadzić klub na jeszcze wyższy poziom –powiedział Przemysław Piotrowski tuż po podpisaniu umowy.

Dziękujemy panu burmistrzowi i całej Gminie za zaufanie, którym nas obdarza drugi rok z rzędu. Jest to dla nas duże wyróżnienie, ale także motywacja do cięższej pracy. Życzymy wszystkim klubom tak wyrozumiałych samorządów, które dostrzegają potencjał i obopólne korzyści jakie niesie ze sobą sport – dodają obaj ciechanowieccy działacze.

Hasło #RazemMożemyWięcej zatacza coraz szersze kręgi.

 

Fot: Unia Ciechanowiec

Grzegorz Sawicki

Zwracam się z prośbą o minimalne choćby wsparcie portalu Galaktyczny Futbol. Szczegóły pod linkiem https://zrzutka.pl/cpeary

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Jedna odpowiedź do “Podlaska klasa okręgowa. Unia Ciechanowiec podpisała umowę z Gminą. Nowy budżet – nowe plany”

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.