fbpx

Kluby z niższych lig „mocno” aktywne podczas przymusowej przerwy w rozgrywkach

Kluby z niższych szczebli rozgrywkowych podczas przerwy spowodowanej pandemią koronawirusa modernizują swoje obiekty, „dopieszczają” murawy boisk, dbają o infrastrukturę.

Klika dni temu portal Galaktyczny zaprezentował zdjęcia nowych pomieszczeń klubowych LKS Niedźwiedź. Szatnie zrobiły pozytywne wrażenie na czytelnikach.

Dziś sprawdziłem co „piszczy w trawie” kilku innych klubów z niższych lig.

Wisła Dziecinów (klasa okręgowa Warszawa I)

 

Nowa część boiska już po pierwszym koszeniu. Trawa się powoli ukorzenia i zagęszcza. Pogoda sprzyja, podlewanie systematyczne i wszystko idzie zgodnie z planem – komentuje przedstawiciel Wisły, Piotr Grzegrzółka.

GLKS Potok Wielki (A-klasa Lublin I)

W klubie z lubelskiej A-klasy trwają prace nad całkowicie nową płytą boiska. GLKS Potok Wielki dzięki współpracy z Gminą realizuje swój projekt.

Przerwa w rozgrywkach, to idealny czas dla naszego obiektu, na którym trwają prace remontowe. Zupełnie nowa płyta boiska, wyrównany teren wokół szatni. A zresztą co będziemy się rozpisywać, zobaczcie sami co się dzieje na załączonych zdjęciach! Serdeczne podziękowania dla Urzędu Gminy w Potoku Wielki, a w szczególności dla Wójta Pana Leszka Nosala oraz Rady Gminy na czele z przewodniczącym Panem Marianem Giską.
Jesteśmy ogromnie wdzięczni, że to co obiecuje się nam podczas rozmów jest realizowane! Ze swojej strony dołożymy starań, aby godnie reprezentować Gminę! – wpis o takiej treści pojawił się w mediach społecznościowych klubu.

 

 

GKS Orzeł Urzędów (A-klasa Lublin I)

Prace na boisku w Urzędowie trwają.

W czasie kiedy rozgrywki ligowe zostały zawieszone jest okazja do naprawy murawy na stadionie w Urzędowie. Wszelkie prace prowadzone na powierzchni trawnika mają za zadanie poprawę jego własności użytkowych i wizualnych. Kiedy sport wróci nie wiadomo ? Wiemy, że boisko będzie gotowe do gry – podkreślają przedstawiciele klubu.

 

Izolator Boguchwała (IV liga podkarpacka)

 

 

Mimo trudnej sytuacji kluby robią wszystko co w ich mocy, aby po wznowieniu rozgrywek, zawodnicy mogli „kopać” futbolówkę na zielonych dywanach.

Zachęcam inne zespoły do przesyłania fotek lub informacji o pracach na obiektach klubowych.

Grzegorz Sawicki

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Jedna odpowiedź do “Kluby z niższych lig „mocno” aktywne podczas przymusowej przerwy w rozgrywkach”

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.