fbpx

KS Maślice Wrocław: Nasza facebookowa społeczność rośnie z tygodnia na tydzień

Działacze KS Maślice Wrocław cały czas pracują nad projektem jakim jest budowa klubu z prawdziwego zdarzenia i przystąpienie do rozgrywek ligowych w przyszłym sezonie.

Klub z wrocławskiego osiedla Maślice gościł już na łamach Galaktycznego i zdobył sobie wielką sympatię. Czytelników, którzy nie znają historii klubu zapraszam tutaj.

1 kwietnia klub zamieścił primaaprilisowy wpis o tym, że swoje mecze będzie rozgrywał na Stadionie Wrocław. Żart spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem. Pojawiły się zapytania dotyczące sprzedaży karnetów czy zespołu cheerleaderek.

Być może kiedyś uda się spełnić marzenie i zagrać na wrocławskim stadionie. Na chwilę obecną maślicki klub jednak pracuje nad tym, aby jak najszybciej znaleźć obiekt, na którym będzie mógł rozgrywać swoje oficjalne spotkania, gdy już powrócimy do normalności.

Ciężko pracujemy, żeby znaleźć jak najbliższy, alternatywny stadion, z którego trybun będziecie mogli nas wspierać albo wyśmiewać – z uśmiechem podkreślają założyciele klubu Daniel Wesołowski i Bartosz Żak.

Bardzo cieszy nas ogromne zainteresowanie zespołem, pomimo że jeszcze tak naprawdę oficjalnie nie rozpoczęliśmy meczowych zmagań. Nasza facebookowa społeczność rośnie z tygodnia na tydzień. Pomimo, aktualnie trudnych warunków pracy, nie poddajemy się i razem z pomocą Rady Osiedla Maślice oraz pani adwokat Bereniki Kaczmarek-Templin dbamy, aby klub był gotowy do pełnoprawnego funkcjonowania w przyszłym sezonie – dodają obaj działacze.

Nie możemy się doczekać powrotu do normalnych treningów – podkreślają Daniel i Bartosz.

Obaj panowie zapowiadają kolejne newsy z klubu już w najbliższym czasie.

 

Grzegorz Sawicki

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.