Kolejna inicjatywa podlaskiego klubu. Powstała grupa „Socios Krynki”

LZS Krynki wciąż zaskakuje pomysłami. Działaczom klubu nie przeszkadza pandemia, kwarantanna i wszystko co jest z tym związane.

W podlaskim klubie występującym w klasie okręgowej (informacja dla nowych czytelników GF) powstała grupa wsparcia o nazwie „Socios Krynki”. O co kaman, zapytacie? W odpowiedzi zamieszczam obowiązki i przywileje każdego z członków grupy.

 

OBOWIĄZKI SOCIOS KRYNKI


1. Wpłata składki członkowskiej na rzecz klubu piłkarskiego LZS Krynki w wysokości 10 zł miesięcznie. Wpłat można dokonywać na konto stowarzyszenia LUKS Krynki lub na konto zrzutki publicznej
2. Czynna pomoc przy organizacji życia klubu.

 

PRZYWILEJE SOCIOS KRYNKI

 

1. Zniżki na gadżety klubowe
2. Możliwość decydowania w wyborze wzorów gadzetów klubowych
3. Dostęp do zniżek produktów oferowanych przez Naszych sponsorów.
4. Dostęp do informacji o działaniach klubu
5. Częściowy wpływ na podejmowane decyzje wewnątrz klubowe
6. Możliwość udziału w wydarzeniach dotąd dostępnych jedynie dla drużyny (zakończenie sezonu, spotkanie integracyjne, paintball itp)
7. Miejsce w autokarze na spotkania wyjazdowe
8. Powiadomienie SMS o wynikach spotkań
9. Dostęp do gadżetów dotąd dostępnych jedynie dla drużyny
10. Dostęp do zamkniętej grupy, w której omawiane będą szczegóły działalności klubowej.

 

Kamil Jackiewicz o pomyśle na Socios Krynki

 

Wprowadzenie w życie działalności Socios poprzedziła ankieta jaką klub przeprowadził za pośrednictwem mediów społecznościowych wśród swoich kibiców. Pomysł spotkał się z wielką akceptacją, a że Mariusz Stefanowicz i Kamil Jackiewicz, bardzo szybko potrafią urzeczywistniać swoje „akcje”, grupa Socios mogła ogłosić swoje powstanie.

Idea czegoś zbliżonego do socios przy klubie LZS Krynki zrodziła się w mojej głowie chyba trochę z lenistwa i chęci dania ludziom odpocząć. Mam na myśli fakt, że wysyłanie do wszystkich – jak leci- prośby o wpłatę na klub było męczące dla nas jako działaczy, jak i dla ludzi, którzy kibicują klubowi, mniej bądź bardziej, ale w danej chwili nie mają możliwości pomóc finansowo – mówi Galaktycznemu Kamil Jackiewicz.

Powstał więc pomysł, by zebrać tych wszystkich chętnych działać w jednym miejscu na określonych zasadach, które dobrowolnie zaakceptują. Jak pokazuje nasz plan ramowy dla każdego chętnego jest miejsce i przewidziany pakiet przywilejów w zamian za regularne comiesięczne wpłacanie ustalonej kwoty. Na ten moment mamy zadeklarowane po pierwszym dniu 40 osób i ta liczba pewnie jeszcze trochę wzrośnie. Dla nas najważniejsze jest to, że mamy w tym momencie bardziej jasną sytuację finansową na czas, gdy to wszystko ruszy. Jak to będzie wyglądało za kilka miesięcy, to czas pokaże. Ważne, że znaleźli się chętni i można powiedzieć już teraz o drobnym sukcesie, jednak na podsumowania przyjdzie jeszcze czas – podsumowuje Kamil.

Na facebookowym profilu klubu z Krynek można podziwiać również nową szatę graficzną, której twórcą jest firma  AOM Customs

 

Grzegorz Sawicki

 

KEEZA producent odzieży sportowej na zamówienie.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Jedna odpowiedź do “Kolejna inicjatywa podlaskiego klubu. Powstała grupa „Socios Krynki””

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.