fbpx

Kolejne kluby z niższych lig prezentują obiekty

Wczoraj prezentowałem na łamach GF postęp prac modernizacyjnych oraz obiekty kilku klubów. Pora na następnych przedstawicieli niższych lig.

Kluby z niższych szczebli rozgrywkowych przymusową przerwę wykorzystują na poprawę jakości murawy na boiskach czy też na modernizację pomieszczeń klubowych. Przypatrzmy się kilku kolejnym obiektom.

LKS Stróża (klasa okręgowa Lublin)

Byliśmy dzisiaj na boisku, dojrzelismy prace, które są obecnie wykonywane i stwierdzamy, że dłuzsza przerwa służy naszej murawie. Boisko wygląda zacnie, a będzie wyglądać jeszcze lepiej! – wpis takiej treści opublikowano w mediach społecznościowych LKS Stróża.

 

Polonia Nysa ( IV liga opolska)

Ciężko w obecnych czasach o jakieś pozytywy . Nam udało się jednak znaleźć. Gdy minie pandemia naszym zawodnikom przyjdzie grać i trenować na pięknym zielonym dywanie – czytamy na klubowym facebooku.

 

 

Sokół Kaszowo (B-klasa Wrocław III)

Czekamy z utęsknieniem kiedy nastąpi koniec epidemii. W międzyczasie dbamy o nasze boisko. Oby granie w tym sezonie choćby w grupie mistrzowskiej czy spadkowej było jeszcze możliwe. My będziemy gotowi do gry w czerwcu czy nawet w lipcu – oznajmia klub na Twitterze.

 

GKS Sędziejowice (klasa okręgowa Sieradz)

Klub z Sędziejowic przerwę w rozgrywkach wykorzystuje na kompleksowe zabiegi pielęgnacyjne płyty boiska.

Dziękujemy Panie Wójcie – krótkie, ale wszystko mówiące podziękowania zamieścił klub na swoim profilu.

 

ATE Wicher Strzyżewo (A-klasa wielkopolska I)

Mimo, że nie możemy korzystać z murawy boiska, dbamy o jej stan. W tym tygodniu wykonano aerację, a dziś rozsypaliśmy nawóz. Klub zawsze może liczyć na sprzęt Bernarda Trocholepszego i pomoc Bartłomieja Zielińskiego. Dzięki –  czytamy na facebooku Wichra.

 

Zachęcam kolejne kluby do pochwalenia się swoimi obiektami.

Można również zadbać o graficzny wizerunek klubu. Zapraszam TUTAJ

Grzegorz Sawicki

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

1 komentarz na temat “Kolejne kluby z niższych lig prezentują obiekty”

Komentarze są zamknięte.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.