Kolejne zwycięstwo LZS Piotrówka. Gole strzelał tylko Dawid Janczyk

LZS Piotrówka pokonał na wyjeździe 2:0 Włókniarz Kietrz. Obie bramki dla gości zdobył Dawid Janczyk.

Zespół z Piotrówki po zwycięstwie nad Włókniarzem Kietrz, zajmuje już trzecie miejsce w tabeli opolskiej klasy okręgowej (grupa II).

Formą imponuje Dawid Janczyk, który został po raz kolejny bohaterem swojego zespołu. Były zawodnik CSKA Moskwa i Legii Warszawa strzelił oba gole w meczu z Włókniarzem. Pierwsze trafienie zaliczył przed przerwą w 33. minucie. Drugi gol padł kilka minut po rozpoczęciu drugiej połowy (52 minuta).

Po siedmiu kolejkach LZS Piotrówka ma na swoim koncie 15 punktów i 20 zdobytych bramek. Najlepszym strzelcem zespołu jest Dawid Janczyk z ośmioma golami.

Jedna odpowiedź do “Kolejne zwycięstwo LZS Piotrówka. Gole strzelał tylko Dawid Janczyk”