Kosta Runjaić przemówił po zwolnieniu z Legii: Muszę zaakceptować decyzję klubu, ale ona mnie boli!

Kosta Runjaić zabrał głos po zwolnieniu z warszawskiej Legii. Trener podziękował za współpracę i życzył klubowi sukcesów.

Kosta Runjaić:

Muszę zaakceptować decyzję klubu, ale będąc szczerym, oczywiście ta decyzja mnie boli. Przejąłem Legię w bardzo trudnym momencie i razem ze wszystkimi zaangażowanymi w to ludźmi udało nam się ponownie ustabilizować klub na wysokim poziomie sportowym. Doświadczyliśmy w tym okresie wielu wspaniałych chwil jak wygranie Pucharu Polski czy magiczne europejskie wieczory, z epickimi zwycięstwami nad Aston Villą, Austrią Wiedeń, AZ Alkmaar i wieloma innymi drużynami. Na naszym stadionie było coraz więcej kibiców, najwięcej od bardzo dawna. To pokazuje, że ludzie utożsamiali się z naszą drużyną – tak to odbieram. Widzę siebie jako trenera, który buduje zespół na dłuższą metę, ale też wiem, że w zawodowym futbolu czasami skupiamy się na krótkoterminowym rozwoju. Chciałbym podziękować wszystkim, z którymi dzieliłem swój czas w Warszawie, mojemu wspaniałemu sztabowi szkoleniowemu, zawodnikom, zarządowi, wszystkim pracownikom Legii, ale także wielu niesamowitym kibicom i mieszkańcom Warszawy, których spotykałem na co dzień. Życzę, aby w pozostałych meczach wszyscy stanęli na wysokości zadania i osiągnęli razem maksymalny sukces dla Legii w tym sezonie – Do końca!

Foto: Biuro Prasowe Legii Warszawa

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.