KS Gwoździany przed jednym z najdalszych wyjazdów w lublinieckiej A-klasie

KS Gwoździany, klub objęty patronatem medialnym przez Galaktyczny Futbol, w kolejnym meczu lublinieckiej A-klasy zmierzy się na wyjeździe z Huraganem Jezioro. O przygotowaniach zespołu do meczu, a także o terminarzu ligowym, opowiedział Krzysztof Bigas, kierownik drużyny z Gwoździan. Zapraszam.

Po ostatniej kolejce poznaliśmy dokładny terminarz rundy wiosennej „KEEZA” A klasy sezonu 2021/2022. Jedenaście z trzynastu meczów rozegranych zostanie w sobotę, z Wartą Kamieńskie Młyny w niedzielę, a z Unią Lisowice w Boże Ciało – czwartek 03.06 o 15 – mówi Krzysztof.

W majówkę czeka nas jeden z najdalszych wyjazdów. W sobotnie popołudnie udamy się do Jeziora, gdzie przyjdzie zmierzyć się nam z miejscowym Huraganem. W tygodniu, tak jak zwykle, odbyliśmy trzy jednostki treningowe. Niestety na środowych zajęciach urazu, który eliminuje na jakiś czas z gry nabawił się Karol Matusek – dodaje kierownik KS-u Gwoździany.

Trener Jacek Łyczyński w najbliższym spotkaniu nie będzie mógł również skorzystać z grających w meczu z Mechanikiem Bartosza Wiechy, Szymona Kasprzaka oraz Michała Ziaji. Do kadry meczowej wracają  za to Sebastian Bator i Filip Strużek. Piotr Badura miał zadebiutować w szaro-czerwonych barwach już w poprzednią sobotę, lecz jego występ musiał zostać odroczony o tydzień – podkreśla Krzysztof Bigas.

Nasz rywal, Huragan w bieżącej kampanii zgromadził 21 punktów, jeden więcej od KS Gwoździany i bezpośrednio wyprzedza nasz zespół.  Gospodarze sobotniego meczu w ostatniej kolejce ulegli 4:0 grając na wyjeździe z Płomieniem Przystajń.

W rundzie jesiennej przy prowadzeniu 2:0 straciliśmy dwie bramki w minutę, goście z Jeziora wyszli nawet na prowadzenie 3:2, lecz w doliczonym czasie remis dla nas uratował Dominik Niemiec – podsumowuje kierownik Bigas.

O meczu, w którym Dominik strzelił hat-tricka przeczytać można TUTAJ

****

Strzelcy bramek dla obu zespołów.

Huragan Jezioro: J. Szymanek 16, W. Łebek 9, P. Labocha, Ł. Kaczmarzyk po 5, A. Habrajski, M. Jelonek po 2 oraz Ł. Kwiatkowski, C. Janicki, K. Wilk i M. Czaja po 1

KS Gwoździany: Sz. Kasprzak 14, D. Niemiec 12, K. Biernacki 4, D. Ryznar, M. Mrugala po 3, K. Michalski , A. Tarara po 2 oraz G. Knopik i A. Mrugala po 1.

Informacji udzielił oraz przesłał grafikę: Krzysztof Bigas, kierownik KS Gwoździany.

***

Czytaj też:

Możesz wesprzeć działalność portalu Galaktyczny Futbol stawiając nam wirtualną kawkę. Szczegóły pod linkiem https://tiny.pl/r4k97 lub dokonując minimalnej choćby wpłaty na zrzutkę link TUTAJ

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.