Kuriozalny gol w Fortuna 1 Lidze. Chojniczanka wyrównała po golu z połowy boiska (WIDEO)

Cudownym strzałem z połowy boiska w pierwszej kolejce rozgrywek Fortuna 1 Ligi, popisał się zawodnik Chojniczanki Chojnice Szymon Skrzypczak w meczu z GKS-em Tychy.

Bramka 32-latka śmiało może kandydować do miana gola sezonu. 32-latek wykorzystał złe ustawienie Bramkarza rywali i zaraz po wznowieniu gry od środka, skierował piłkę do siatki.

Pierwsi gola strzelili zawodnicy GKS-u, którzy objęli prowadzenie już w dziewiątej minucie. Długo jednak się tym nie cieszyli.

Sędzia nakazał wznowić grę od środka, a piłkę ustawił tam Szymon Skrzypczak. Zaraz po gwizdku zawodnik Chojniczanki zdecydował się strzał z połowy boiska. Zupełnie nie spodziewał się tego golkiper gości Bartosz Neugebauer i musiał skapitulować.

Chojniczanka zdobyła kolejną bramkę w 26. minucie. Prowadzenie udało się utrzymać gospodarzom do przerwy. Mecz zakończył się wynikiem 2:2.