Lech Poznań patronem konferencji szkoleniowej „Gram, trenuję, zarządzam, sędziuję”

W sobotę, 26 czerwca na Stadionie Poznań odbędzie się konferencja szkoleniowa dla osób działających w sporcie. „Gram, trenuję, zarządzam, sędziuję” to dobra okazja na podniesienie swoich kompetencji, a także szansa na wymianę doświadczeń z innymi uczestnikami. Udział w konferencji jest bezpłatny, a Lech Poznań jako klub wspierający ciekawe inicjatywy szkoleniowe, został patronem tego wydarzenia.

Wśród tematów poruszonych podczas sobotniej konferencji będą m.in źródła pozyskiwania środków finansowych na działalność klubów sportowych, PR i współpraca z mediami, sportowe inicjatywy społeczne na przykładzie kobiet na boisku czy zarządzanie w sporcie i w biznesie. A w gronie osób prowadzących szkolenia znajdą się m.in. Nina Patalon, selekcjonerka reprezentacji Polski kobiet w piłce nożnej, Karolina Hytrek-Prosiecka, dziennikarka i właścicielka firmy PR-owej, Wioletta Gawrońska, ekspertka finansowa dla organizacji pozarządowych czy Karolina Skrzypczak, doświadczona prawniczka specjalizująca się w zakresie prawa sportowego.

– Lech Poznań od wielu lat wspiera inicjatywy, których celem jest rozwój w aspekcie sportowym, finansowym i organizacyjnym. Sami zresztą często służymy pomocą w tych tematach. Sobotnia konferencja szkoleniowa odbędzie się w naszym domu, na Stadionie Poznań, a organizatorzy położyli duży nacisk na rosnącą rolę kobiet w sporcie i ich aktywność, dlatego tym bardziej cieszy nas, że mamy okazję objąć patronatem to wydarzenie – mówi Wojciech Terpiłowski, kierownik działu marketingu wizerunkowego Lecha Poznań.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale wymaga wcześniejszego zapisania się na wybrane szkolenie >>> Każdy uczestnik/uczestniczka może wziąć udział w jednym szkoleniu w sesji przedpołudniowej i jednym w sesji popołudniowej. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego organizatorzy proszą, by dokładnie przemyśleć swoje uczestnictwo, ponieważ decyduje kolejność zgłoszeń.

Konferencja objęta jest patronatem Lecha Poznań, a także PZPN „Piłka dla wszystkich”. Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu „Wzmocnione”, dzięki Magovox Sp. z o.o i Fundacji Ashoka. Warto również podkreślić, że organizatorkami konferencji są działaczki sportowe: Ewa Szmitka, trenerka piłki nożnej, Ilona Kapusta, prezeska klubu sportowego Kontra oraz Aleksandra Wasilewska, instruktorka pływania.

SZCZEGÓŁY >>>

Źródło: Biuro Prasowe Lecha Poznań
***

Czytaj też:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.