Lider III ligi wycofuje się z rozgrywek. Oświadczenie prezesa klubu

Wszystko wskazuje na to, że ŁKS Probudex Łagów, lider czwartej grupy III ligi, nie przystąpi do wiosennych rozgrywek. Smutną informację zmieścił Marek Brudek, prezes klubu.

Na facebookowym profilu Brudka wczoraj pojawił się krótki komunikat.

– To koniec ŁKS-u w III lidze. Pierwsza drużyna klubu, lider III ligi zostanie wycofany z rozgrywek już w najbliższy poniedziałek. Jutro ok. godz. 16 potwierdzę tutaj na 100% tę smutną wiadomość – napisał prezes klubu z Łagowa.

Marek Brudek przez dłuższy czas prowadził poszukiwania sponsorów. Jak się okazuje, nie przyniosły one rezultatu. Jak informuje portal podkarpacie.LIVE, dziura w budżecie ŁKS-u Probudex Łagów wynosi 200 tys. złotych.

– Rozmawiałem pewnie z setką osób. Wśród nich byli politycy, ministrowie, posłowie. Nic z tego. Mam dość – powiedział prezes ŁKS-u Łagów

– W 8 lat zbudowałem na wsi klub na miarę II ligi, nikt tego nie uszanował. Na wsi, bo kiedy wchodziłem do klubu Łagów nie odzyskał jeszcze praw miejskich – dodał.

– Nie mogę wyrzucić na bruk ludzi, którzy mi wygrali rundę. Upadam razem z nimi. Co mi da notoryczne przegrywanie i wydawanie ciągle jakiejś kwoty? Ja ten klub tworzyłem do wygrywania, a nie pajacowania i złodziejstwa – zakończył rozgoryczony Marek Brudek, cytowany przez serwis podkarpacie.LIVE.

ŁKS Probudex Łagów w rundzie jesiennej spisywał się rewelacyjnie. Lider tabeli czwartej grupy III ligi ma na koncie 37 punktów. W grupie pościgowej znajduje się Wieczysta Kraków, Avia Świdnik czy Stal Stalowa Wola.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.