LKS Pisarowce: Cele mamy ambitne, czas je zweryfikuje

LKS Pisarowce od soboty 20 marca rozpoczął współpracę z portalem GF i został objęty patronatem medialnym.

LKS Pisarowce w sezonie 2020/2021 występuje w rozgrywkach B-klasy Krosno II. W dziewięciu spotkaniach zespół ugrał 25 oczek, ośmiokrotnie wygrywając i raz remisując. LKS jest oczywiście liderem tabeli z przewagą trzech punktów nad Iskrą Wróblik Szlachecki.

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i gra w piłkę nożną
Iskra Wróblik Szlachecki – LKS Pisarowce 0:1 (0:0) Bramka: 65’Pastuszak

LKS Pisarowce. Wyniki rundy jesiennej sezonu 2020/2021

LKS Odrzechowa 7:1 (d)

LKS Głebokie 2:2 (w)

ULKS Czerteż 5:1 (d)

Iskra Wróblik Szlachecki 1:0 (w)

Pogórze Srogów Górny 2:0 (d)

Florian Rymanów-Zdrój 5:1 (w)

Orkan Markowce 3:0 (d)

Orion Pielnia 4:1 (d)

***

Klub LKS Pisarowce powstał w 1950 roku. Drużyna wystepowała na wszystkich szczeblach rozgrywek od klasy okręgowej w dół. W ostatnim czasie dzięki prywatnemu sponsorowi udało nam się awansować do 4 ligi podkarpackiej. Niestety, jak to w sporcie bywa, po latach tłustych przyszły te chude – mówi Galaktycznemu Tomasz Borek, sekretarz klubu, który pełni również funkcję spikera.

San Siro w Pisarowcach

– Obecnie dzięki zaangażowaniu kilku młodych i ambitnych ludzi, na czele z prezesem Pawłem Filipczakiem, właścicielem firmy IMP, głównego sponsora klubU, udało nam się zbudować solidne fundamenty które powinny zaowocować awansem do wyższej klasy rozgrywkowej. Obecnie występujemy w drugiej grupie krośnieńskiej B-klasy i jesteśmy liderem. Trenerem naszej drużyny jest Adam Florek były piłkarz klubu Stal Sanok. Cele mamy ambitne, na pewno czas je zweryfikuje – podkreśla pan Tomasz.

Pierwszy mecz rundy wiosennej LKS Pisarowce powinien rozegrać 10/11 kwietnia na wyjeździe przeciwko LKS Odrzechowa.

Zapraszam do odwiedzenia mediów społecznościowych klubu. Link TUTAJ

Informacje o poczynaniach lidera drugiej grupy krośnieńskiej B-klasy będą pojawiać się regularnie na portalu GF.

Czytaj też:

Możesz wesprzeć działalność portalu Galaktyczny Futbol stawiając nam wirtualną kawkę. Szczegóły pod linkiem https://tiny.pl/r4k97 lub dokonując minimalnej choćby wpłaty na zrzutkę link TUTAJ

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.