LZS Piotrówka wygrywa 8:0. Dawid Janczyk strzela 4 gole

Dawid Janczyk w meczu swojego zespołu – LZS Piotrówka zdobył aż cztery bramki! Był głównym bohaterem zwycięskiego spotkania z Jednością Rozmierka (8:0)

W sobotę klub Janczyka rozgromił LKS Jedność Rozmierka 8:0 w meczu drugiej grupy opolskiej klasy okręgowej. 32-letni napastnik zdobył w tym spotkaniu aż cztery gole! Już po pierwszej połowie były zawodnik Legii Warszawa trafił dwukrotnie do siatki w 4. i 40. minucie. Po przerwie strzelił dwie kolejne bramki – w 77. i 80. minucie.

LZS Piotrówka zajmuje aktualnie zdorobkiem 12 punktów czwarte miejsce w tabeli po 6 rozegranych spotkaniach.

Dawid Janczyk jest zawodnikiem LZS-u Piotrówka od lipca bieżącego roku.

Jedna odpowiedź do “LZS Piotrówka wygrywa 8:0. Dawid Janczyk strzela 4 gole”