Mecz w B-klasie przerwany po 20. minutach. Uderzony w twarz arbiter przerwał spotkanie

Do skandalicznych wydarzeń doszło podczas meczu drugiej grupy łódzkiej B-klasy. Po raz kolejny w spotkaniu Niższych Lig naruszono nietykalność sędziego. Jak tak dalej pójdzie, to już w niedługim czasie zabraknie arbitrów w rozgrywkach na niższych szczeblach rozgrywkowych.

Nie tak dawno wszystkie portale piłkarskie w Polsce pisały o patologicznym zachowaniu zawodnika A-klasowych Błękitnych Wierzbna, który „sprzedał liścia” sędziemu. Dziś natomiast, portal „Łódzki Futbol” poinformował o kolejnym gwiazdorze z łąk i pastwisk, któremu boisko piłkarskie pomyliło się z wiejską potańcówką.

Podczas meczu B-klasy Łódź II, pomiędzy Sokołem Skromnica i Gromem Powodów, sędzia główny tego pojedynku Hubert Ślusarczyk został uderzony w twarz przez osobę biegającą po murawie w koszulce gości. Nie mogę nazwać Rafała Simona zawodnikiem czy piłkarzem, gdyż na takie miano nie zasługuje. Ot, boiskowy rzezimieszek.

Czym zasłużył sobie arbiter na atak ze strony troglodyty? Otóż, Rafał Simon obejrzał wcześniej czerwony kartonik.

– Wcześniej Simon obejrzał czerwoną kartkę za groźny karalne wykrzykiwane w stronę arbitra. Słowa, których użył zawodnik do sędziego nie nadają się do zacytowania. Młody arbiter postanowił wykluczyć piłkarza, pokazując mu czerwoną kartkę. Ten jednak nie zszedł z boiska, ale uderzył go otwartą dłonią w twarz – informuje portal Łódzki Futbol.

Pan Hubert Ślusarczyk zakończył mecz już po 20. minutach. Wynik meczu zostanie zweryfikowany jako walkower dla Sokoła Skromnica.

Pozostaje mieć nadzieję, że boiskowy bandyta już nigdy więcej nie wyjdzie na murawę w jakichkolwiek rozgrywkach.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.