Tak mamy zagrać z Albanią. Przewidywany skład reprezentacji Polski

We wtorek podopiecznych Paulo Sousy czeka kluczowe starcie w eliminacjach mistrzostw świata. Stawką meczu z Albanią będzie drugie miejsce w grupie, premiowane grą w barażach. W jakim składzie zagra reprezentacja Polski?

W porównaniu do sobotniego meczu na Stadionie Narodowym przeciwko San Marino, w wyjściowej jedenastce dojdzie do wielu zmian. W bramce nie zobaczymy oczywiście Łukasza Fabiańskiego, który zakończył reprezentacyjną karierę. Mecz rozpocznie Wojciech Szczęsny.

Dobrym występem przeciwko Anglikom prawdopodobnie miejsce w składzie wywalczył Paweł Dawidowicz, który zagra w obronie z Janem Bednarkiem i Kamilem Glikiem.

Na wahadłach, według informacji docierających ze zgrupowania kadry, pojawią się Bartosz Bereszyński i Przemysław Frankowski.

W środku boiska zagrają Grzegorz Krychowiak, Jakub Moder oraz Piotr Zieliński. Nie wydaje się, aby Paulo Sousa zaryzykował i postawił na młodziutkiego Kacpra Kozłowskiego., którego występu w podstawowym składzie domaga się wielu ekspertów i kibiców.

W ataku partnerem Roberta Lewandowskiego będzie Adam Buksa.

Przewidywany skład reprezentacji Polski na mecz z Albanią: Szczęsny – Bereszyński, Bednarek, Glik, Dawidowicz, Frankowski – Moder, Krychowiak, Zieliński – Lewandowski, Buksa

Początek meczu w Tiranie o godzinie 20.45.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.