Michał Fidziukiewicz w Garbarni Kraków

Po miesiącu poszukiwań klubu i wielu spekulacjach Michał Fidziukiewicz podpisał kontrakt z Garbarnią Kraków. 

W II lidze krakowski klub zajmuje 10. miejsce i pozyskanie Fidziukiewicza, ma pomóc krakowianom w zapewnieniu ligowego bytu. 29-letni napastnik, który ostatnio grał w III ligowej Stali Stalowa Wola, był od początku otwarcia okienka transferowego przymierzany do kilku klubów grających na drugo czy trzecioligowym szczeblu. W Stali imponował skutecznością – w 22 meczach zdobył 19 bramek.

Nie wiadomo czy potencjalnych pracodawców nie odstraszała suma miesięcznego kontraktu. Jak wróble ćwierkają w Stalowej Woli, napastnik zarabiał, około 11 tysięcy miesięcznie.

Fidziukiewicz urodził się w Białymstoku, a pierwsze piłkarskie kroki stawiał w miejscowej Jagiellonii. Był również zawodnikiem Dębu Dabrowa Białostocka, Ruchu Wysokie Mazowieckie, Gryfa Wejherowo czy belgijskiego Koninklijke Bocholter VV, którego barwy reprezentował w sezonie 2013/14 i 2014/15. 

Po powrocie do Polski grał w Zagłębiu Sosnowiec, GKS-ie Tychy, Olimpii Elbląg i ostatnio w Stali Stalowa Wola.

– Napastnik jest od tego, by zdobywać bramki. Mam nadzieję, że będę teraz robił do dla Garbarni. Myślę, że moja skuteczność ze Stali Stalowa Wola zostanie podtrzymana, a gdy pojawią się trafienia o zwycięstwa, będzie łatwiej – powiedział Fidziukiewicz w pierwszych słowach po podpisaniu kontraktu.

Napastnik związał się z Garbarnią kontraktem do końca sezonu 2020/21.

Źródło: Garbarnia Kraków, własne

Foto: Garbarnia Kraków

******

Czytaj też:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.