Mistrzostwa Europy Drużyn Polonijnych FIFA20. Raport statystyczny

Trwają Mistrzostwa Europy Drużyn Polonijnych FIFA20, których patronem medialnym jest m.in. Galaktyczny Futbol. Impreza zorganizowana przez The Eagle FC, polonijny klub z siedzibą w Wielkiej Brytanii, cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Rywalizacja prowadzona jest na dwóch konsolach, PS4 oraz XBOX One.

Rywalizacja na konsoli PS4

Gracze rywalizujący na konsoli PS4 mają za sobą już sześć kolejek. Aktualnym liderem jest FC Polonia Hagen, przedstawiciel klubu Maik Choinowski prowadzi w tabeli z kompletem zwycięstw. Dodam, że Maik swoje spotkania rozgrywa ŁKS-em Łódź, który notabene wczoraj zwolnił z funkcji szkoleniowca Kazimierza Moskala.

 

 

Rywalizacja na konsoli XBOX ONE

 

Rozpocząła się również rywalizacja na drugiej z konsol, czyli XBOX ONE. Tutaj, muszę subiektywnie dodać, portal GF kieruje mocniej swoją uwagę na jedyny klub z Polski, który jest uczestnikiem turnieju. MKS Szczawno-Zdrój, to przedstawiciel tzw. galaktycznej społeczności i jest mi niezmiernie miło widzieć go w tak zanym gronie polonijnych zespołów.

Przedstawiciel „Mineralnych” Tobiasz Skura w inauguracyjnym spotkaniu pokonał 13:1 Rafała Komisarczyka z Peterborough Polonia FC.

Mecze pierwszej kolejki zakończą się w niedzielę, 3 maja.

 

 

Grzegorz Sawicki

Chcesz odmienić wizerunek swojego klubu. TUTAJ znajdziesz wiele propozycji.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Jedna odpowiedź do “Mistrzostwa Europy Drużyn Polonijnych FIFA20. Raport statystyczny”

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.