Mocne otwarcie rundy wiosennej Iskry Zgłobień. Hattrick w dniu urodzin (WIDEO)

Iskra Zgłobień, klub współpracujący z Galaktycznym Futbolem, od wyjazdowego zwycięstwa rozpoczęła wiosenne zmagania rzeszowskiej Klasy Okręgowej.

W miniony weekend zawodnicy Iskry zmierzyli się zespołem Leśna Wólka Podleśna, czyli sąsiadem w ligowej tabeli. Mecz rozpoczynał rywalizację w rundzie jesiennej obu zespołów i zakończył się zwycięstwem gości 4:1.

– Chyba lepszej inauguracji wiosny nie mogliśmy sobie wyobrazić. Iskra od początku w pełni kontrolowała przebieg meczu z Leśną Wólka Podleśna i zainkasowała piekielnie ważny komplet punktów, który pozwolił jej przesunąć się wyżej w tabeli – mówi Sławomir Sendecki, prezes Iskry.

– Nie ma wątpliwości, że była to wygrana zasłużona, a jej rozmiary mogły, a nawet powinny być jeszcze wyższe. Brawa dla zespołu, za bardzo konsekwentną grę i determinację. Oby ta wygrana dodała pewności siebie i pozwoliła dobrze wejść w rundę wiosenną! – czytamy w pomeczowej relacji, którą w całości znajdziesz klikając TUTAJ

Bohaterem spotkania był Adrian Sitek, który skompletował hattrick. Zawodnik Iskry tym wyczynem uświetnił swoje urodziny.

Iskra zajmuje aktualnie 11. miejsce w tabeli rzeszowskiej okręgówki z dorobkiem 19 punktów.

Leśna Wólka Podleśna – Mark-Bud Iskra Zgłobień 1:4 (1:3)

bramki: Janda P. (42′- karny) – Worosz M. (9′), Sitek A. 3 (21′, 37′- karny, 60′)

ISKRA: Ziobro – Halat, Krawczyk, Wrona, Kishschuk (82′ Dziadura), Szpala, Ostrowski (c, 80′ Burak P.), Szarek, Sitek A. (68′ Rzepka), Worosz M. (86′ Ruszała), Wilk (46′ Sitek)

sędziowali: Dawid Kielar oraz Łukasz Szpytma i Arkadiusz Bożek (Rzeszów)

widzów: 80

**********

Prośba o wsparcie:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.