Orlęta Łuków – Unia Hrubieszów, czyli krótka piłka w IV lidze. Mecz trwał… 12 minut

W rozegranym wczoraj (24.04) meczu IV ligi lubelskiej (gr. spadkowa) pogrążone w kryzysie Orlęta Łuków pokonały u siebie będącą w dramatycznej sytuacji finansowo- organizacyjnej Unię Hrubieszów 5:0.

Wynik jak każde inne 5:0. Jednak sam mecz trwał… 12 minut i został zakończony. Powodem takiej sytuacji był fakt, iż Unia przyjechała do Łukowa w siedmioosobowym składzie. Właśnie  po 12. minutach jeden z zawodników Unii nie był zdolny do kontynuowania gry. Tym samym Unia została zdekompletowana.

Po tym meczu  Orlęta zajmują 4. pozycję z bilansem  2 mecze, 31 pkt. (2-0-0), br. 10-2. Natomiast Unia plasuje się na 8. miejscu z bilansem 2 mecze, 24 pkt. (0-0-2), br. 0-12 i z przewagą 5 pkt. nad strefą spadkową. Może byłby i „Happy End”, ale… zawodników brak.

Zakładam, że LZPN utrzyma wynik z boiska i bilanse bramkowe obu zespołów nie ulegną zmianie. W tej 12 zespołowej grupie spadkowej punkty zdobyte  w  rundzie  zasadniczej zostały na kontach  zespołów.

Niestety potwierdzają się jesienne  informacje o krytycznej sytuacji w hrubieszowskiej Unii.

Jak to się skończy ?  Póki co nikt nie wie.

Orlęta Łuków- Unia Hrubieszów  5:0 (…)

Bramki: 1, 4, 5, 8 i 9 min gry.

W 12. minucie mecz został przerwany z powodu  zdekompletowania drużyny Unii.