Pierwsze zwycięstwo Orła Grzegorzew w obecnym sezonie. „Wygrana pozwoli uwierzyć w potencjał, który drzemie w tej drużynie”

Orzeł Grzegorzew odniósł pierwsze zwycięstwo w obecnym sezonie. W meczu czwartej kolejki rozgrywek wielkopolskiej klasy okręgowej (grupa 3) podopieczni Andrzeja Sobańskiego pokonali na wyjeździe Wartę Pyzdry aż 6:1.

Zespół Orła do spotkania w Pyzdrach przystąpił z wielką wolą zwycięstwa. W poprzednich trzech kolejkach podopieczni Andrzeja Sobańskiego „uzbierali” zaledwie jedno „oczko” i w klubie panowały dość minorowe nastroje.

Zawodnicy Orła Grzegorzew już do przerwy dwukrotnie pokonali golkipera Warty. Po zmianie stron dominacja gości nie podlegała dyskusji. W drugiej odsłonie meczu padły cztery gole dla Orła, a hattrick skompletował Marek Pluciński. Gospodarze zdobyli bramkę honorową, gdy w szeregi grzegorzewskiego zespołu wdało się lekkie rozluźnienie. Mecz zakończył się zwycięstwem Orła 6:1.

Wysoka wygrana może świadczyć o tym, że mecz był łatwy. Nic bardziej mylnego, Warta to bardzo trudny rywal, który jeszcze niejednemu zespołowi odbierze punkty. W poprzednich spotkaniach nie graliśmy źle, ale czegoś brakowało. Dzisiaj był to Orzeł którego chcielibyśmy widzieć częściej. Pressing na całym boisku nie pozwolił gospodarzom rozwinąć skrzydeł. Ustawienie „na dziewiątce” Marka Plucińskiego okazało się dobrym rozwiązaniem, świadczą o tym jego trzy zdobyte bramki. Przed meczem wspominałem o zmiennikach, rzeczywiście okazali się kluczowi, doskonale wykorzystali swoją szansę. Swoje dała rezerwa, naprawdę fajne zmiany, choćby Darek Małachowski, strzelec dwóch bramek. Wygraliśmy zasłużenie z trudnym rywalem na ich terenie, to tym bardziej zbuduje zespół. To zwycięstwo było nam bardzo potrzebne, pozwoli uwierzyć w potencjał, który drzemie w tej drużynie – powiedział Galaktycznemu Andrzej Sobański, szkoleniowiec Orła Grzegorzew.

Warta Pyzdry – K.S. Orzeł Grzegorzew 1:6 (0:2)

Bramka Warta: Sodkiewicz 84″

Bramki Orzeł: Pluciński 25′, 50′, 70′, Małachowski 72′, 85′, Urbaniak 29′

Skład Orła na grafice poniżej:

Za tydzień na własnym boisku rywalem Orła będzie zespół LMKS Czarni Brzeźno.


Niestety, jeśli nasz powiat nadal pozostanie w strefie czerwonej to mecz zostanie rozegrany bez udziału publiczności – informuje Maciej Rosiak.

Orzeł Grzegorzew współpracuje z portalem Galaktyczny Futbol. Klub został objęty patronatem medialnym.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Jedna odpowiedź do “Pierwsze zwycięstwo Orła Grzegorzew w obecnym sezonie. „Wygrana pozwoli uwierzyć w potencjał, który drzemie w tej drużynie””

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.