Piłkarskie święto w Gminie Rędziny. Doping i oprawa kibiców Unii i Lotnika na światowym poziomie

Unia Rędziny pokonała 2:0 zespół Lotnika Kościelec w gminnych derbach. Mecz, który został rozegrany w ramach 8. kolejki drugiej grupy śląskiej okręgówki, na długo pozostanie w pamięci kibiców.

To było po prostu piłkarskie święto w Gminie Rędziny. Wspominając wczorajsze widowisko na trybunach warto było czekać na taki mecz. Można było się obawiać negatywnych skutków podejmowanych decyzji pod wpływem emocji, ale kultura została zachowana do samego końca. To oczywiste, że z trybun rzucane są różne hasła, ale sumując wszystko oby dwie ekipy Ultras pogratulowały sobie swoich opraw. Niejeden zespół trzecioligowy mógłby pozazdrościć takiego zaangażowania na trybunach – czytamy na facebookowym profilu GKS Unia Rędziny.

Patrząc na zdjęcia autorstwa Olgi Tyrek można odnieść wrażenie, że nie tylko trzecioligowe kluby powinny zazdrościć takich kibiców. Oprawa i doping rodem z największych piłkarskich stadionów, według relacji osób, które miały przyjemność być obecnym na tym spotkaniu.

Na murawie również nie brakowało emocji, szczególnie w drugiej odsłonie gry. Zawodnicy Unii po przerwie zaczęli przejmować inicjatywę, co przyniosło efekt w postaci gola w 57. minucie. Strzelcem był Jakub Koza. Druga bramka dla gości padła już w doliczonym czasie gry. Bezpośrednio z rzutu wolnego piłkę do siatki skierował Piotr Andrzejewski i podopieczni Oskara Operacza mogli cieszyć się ze zdobycia kompletu punktów.

Atmosferę tego spotkania w pełni oddają słowa szkoleniowca Unii.

Powiem ci Grzegorz, że kibice zrobili prawdziwe Derby – podsumował krótko Oskar Operacz.Więcej zdjęć znajdziecie TUTAJ

GKS Unia Rędziny po zwycięstwie z Lotnikiem Kościelec zajmuje 5. miejsce w tabeli z dorobkiem 12. punktów. Lokalny rywal plasuje się lokatę niżej mając na koncie 11 „oczek”.

Fot. Olga TyrekMiejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.