KS Gwoździany remisuje po dramatycznym spotkaniu. Rollercoaster w meczu lublinieckiej A-klasy

KS Gwożdziany zremisował 3:3 z Huraganem Jezioro po niesłychanie emocjonującym meczu. Sytauacja zmieniała się niczym w kalejdoskopie.

Relację ze spotkania przekazał Galaktycznemu Krzysztof Bigas. Zapraszam.

Początek meczu był bardzo intensywny. W 4’ z dystansu uderzał Krystian Andraczek, minutę później pierwszą interwencją popisał się Grzegorz Knopik po strzale Krystiana Wilka. Po chwili akcja przeniosła się w pole karne gości, ale po akcji Daniela Ryznara, Martina Mrugali i Kacpra Michalskiego nie padła bramka. W 6’ Dawid Rębielak paruje piłkę, uderzoną zza pola karnego, na słupek. W 8’ Dominik Niemiec dwukrotnie uderza z dystansu, druga z tych prób trafia wprost w „okienko”. 1:0 12’ Kolejna próba zza pola karnego w wykonaniu Niemca, bramkarz odbija, Szymon Kasprzak dobija… jednak bramka nie zostaje uznana, Szymon był na spalonym.

Zachęcony poprzednimi próbami Dominik w 16’ strzela z 20 metrów. 17’ Interwencja Knopika po strzale Wojciecha Łebka Po 20 minutach tempo meczu wyraźnie zmalało. W 26’ kolejny strzał gości z dystansu w wykonaniu Pawła Labochy. 28’ Kolejna akcja KS Gwoździany w wykonaniu Kasprzaka i M. Mrugali, pierwszy z nich swoją okazję miał także w 34’, ale nie zmieniły one wyniku spotkania. Tuż przed przerwą najgroźniejszą sytuacje mieli goście, ale po dośrodkowaniu z prawej strony napastnik nie dosięga piłki.

Druga połowa to jeszcze bardziej chaotyczna gra obu drużyn. 55’ , 58’ Sytuacje Huraganu po rzucie wolnym i rożnym. W 71’ Niemiec kolejny raz uderza z dystansu i po raz drugi pokonuje bramkarza gości. 2:0 Goście doprowadzają do wyrównania w przeciągu minuty. Bramki padają po rzucie rożnym i szybkim przechwycie po wznowieniu i posłaniu piłki zza obrońców. Strzelcami Mateusz Jelonek oraz Paweł Labocha. 85’ Jarosław Szymanek wyprowadza Huragan Jezioro na prowadzenie. 2:3 90+3’ Szymon Kasprzak z rzutu rożnego na „długi słupek”, a tam już czeka Dominik Niemiec i główką strzela na 3:3. Hatt-trick Dominika Niemca. Pierwszy, historyczny remis KS Gwoździany w lidze!

KS Gwoździany – Huragan Jezioro 3:3 (1:0)

******

W kolejnym spotkaniu podopieczni Jacka Łuczyńskiego spotkają się w meczu wyjazdowym z liderem tabeli, niepokonaną do tej pory Wartą Kamieńskie Młyny.