Piotr Gorczyca, nowy bramkarz Atlético Monzón o swoim transferze: To była szybka decyzja, klub ma ambitne plany

Piotr Gorczyca został zawodnikiem hiszpańskiego zespołu Atlético Monzón. Były golkiper Lorca FC dołączył do klubu z Tercera División, który planuje w obecnym sezonie walczyć o awans.

Piotr Gorczyca jest znany tym czytelnikom Galaktycznego Futbolu, którzy są z serwisem od momentu jego powstania. W styczniu tego roku bramkarz gościł na łamach portalu. Rozmowę z Piotrem znajdziecie TUTAJ.

Piotr Gorczyca pochodzi z Białegostoku, a jego pierwszym klubem był miejscowy MOSP. Z tego klubu zawodnik przeniósł się do Jagiellonii. Podczas swojej kariery niespełna 23-letni bramkarz występował też w takich klubach jak Ślęza Wrocław, Hessen Kassel i Olimpia Zambrów. W lipcu 2019 roku Piotr przeniósł się do Hiszpanii i występował w rozgrywkach Tercera División w klubie Lorca FC, pod okiem samego Waltera Pandianiego.

Od lipca 2020 roku bramkarz pozostawał bez klubu. W ubiegłym tygodniu ofertę Piotrowi złożyło Atlético Monzón.

– Klub zgłosił się po mnie w poprzednim tygodniu. To była szybka decyzja, ponieważ nie mogłem dłużej zwlekać i mieć nadzieję, że pojawi się „coś” z Segunda B. To okienko było dosyć specyficzne. Mimo dobrego sezonu w Lorca FC, nie dostałem zbyt wielu ofert ze względu na sytuację, która dzieje się na świecie. Nikt nie wiedział jak to będzie wyglądać – mówi Galaktycznemu Piotr Gorczyca.

– Atlético Monzón ma ambitne plany i chce w tym roku grać powalczyć o awans. Do tego klub posiada fajną bazę treningową, stadion na 5 tysięcy osób, dobry sztab szkoleniowy. Dlatego zdecydowałem się na dołączenie do drużyny z Aragonii. Zespół występuje na tym samym poziomie rozgrywkowym co Lorca, czyli Tercera División – dodaje nowy zawodnik Atlético Monzón.

Stadion Atlético Monzón


Stadion Atlético Monzón


Piotr już spotkał się ze sztabem szkoleniowym Atletico. Poznał również zawodników z zespołu.

– Jako ciekawostkę dodam, że kapitanem zespołu jest 94-krotny reprezentant Andory Marcio Vieira – mówi bramkarz.

Galaktyczny Futbol życzy Piotrowi Gorczycy udanych występów w nowym klubie.Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.