Pomocnik Śląska Wrocław przechodzi do Brescii Calcio

Pomocnik Śląska Wrocław, Jakub Łabojko, na zasadzie transferu definitywnego przechodzi do włoskiej Brescii Calcio – poinformowało Biuro Prasowe Śląska.

Łabojko podpisał z Brescią trzyletni kontrakt.

Umowa 22-latka ze Śląskiem była ważna do końca czerwca 2021 roku. Nowy klub Łabojki w zeszłym sezonie spadł z Serie A. W obecnym sezonie władze Brescii stawiają sobie za cel powrót na najwyższy szczebel włoskich rozgrywek.

Jakub Łabojko trafił do Wrocławia w czerwcu 2018 roku z Rakowa Częstochowa. Wcześniej występował również w Ruchu Radzionków oraz Piaście Gliwice.

W minionym sezonie pomocnik rozegrał w barwach Śląska Wrocław 33 mecze, z czego 26 w podstawowej jedenastce.

– Podczas tych dwóch lat bywały lepsze i gorsze momenty, natomiast zawsze byliśmy jednością, tworzącą jedną wielką rodzinę Śląska Wrocław. Jestem dumny z tego, że mogłem być częścią tej drużyny. Życzę Wam powodzenia w tym i kolejnych sezonach, bo Wrocław zasługuje na to by walczyć o najwyższe cele – powiedział Jakub Łabojko na pożegnanie z kibicami WKS-u, cytowany przez klubowe media.

Źródło: Biuro Prasowe Śląska Wrocław

Fot. Twitter/screenMiejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.