fbpx

„Podejrzane” wyniki testów na koronawirusa w wielu klubach Ekstraklasy

Władze Ekstraklasy wstrzymały dzisiejsze treningi do godziny 14, o czym informowałem we wcześniejszej publikacji. Na światło dzienne wychodzi coraz więcej informacji, co było powodem takiej decyzji.

Mateusz Miga, dziennikarz TVP Sport poinformował, że w co najmniej trzech klubach pojawiły się wyniki potwierdzające obecność przeciwciał.

Udało nam się potwierdzić, że w co najmniej trzech klubach pojawiły się bardzo niepokojące rezultaty. Kilka uznano za „graniczne”, co prawdopodobnie oznacza, że dana osoba już przeszła chorobę. Ale jest też co najmniej jeden wynik, który nie budzi wątpliwości, gdzie poziom przekroczenia norm jest bardzo wysoki, wskazujący na to, że dana osoba właśnie choruje – donosi Mateusz Miga.

– Do godziny 14 czekamy na wytyczne komisji medycznej PZPN, dlatego kluby zostały poproszone o nieprzeprowadzanie treningów do tego czasu. Lekarze wchodzący w skład komisji poprosili, aby wstrzymać się ze wznowieniem do uzyskania pełnych wyników testów ze wszystkich 16 klubów – powiedział rzecznik prasowy Ekstraklasy SA Bartosz Orzechowski, cytowany przez sport.tvp.pl.

 

 

„Przegląd Sportowy” donosi natomiast, że niemal w każdym klubie stwierdzono pozytywne przypadki na obecność przeciwciał. Nadal nie spłynęły również wyniki wszystkich przebadanych w poniedziałek osób.

Źródło: Twitter, tvp.sport.pl

Fot. Edward Jenner  Pexels

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

1 komentarz na temat “„Podejrzane” wyniki testów na koronawirusa w wielu klubach Ekstraklasy”

Komentarze są zamknięte.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.