fbpx

Podlaska klasa okręgowa. KS UM Krynki: Dzięki działaniom marketingowym o naszym klubie i małym miasteczku na Podlasiu słychać już w całej Polsce

KS UM Krynki jest prężnie rozwijającym się klubem, w którym działacze udowadniają, że prozaiczne stwierdzenie „chcieć to móc”, jednak może mieć przełożenie na rzeczywistość. Zespół występuje w podlaskiej klasie okręgowej, a jego nazwa jest coraz bardziej rozpoznawalna w Polsce. Dziś wypowiedź działacza z Krynek, Kamila Jackiewicza, który „pochwalił się” ostatnimi sukcesami marketingowymi i sportowymi klubu. Zapraszam.

Głośno o Krynkach ostatnio, nie tylko lokalne media interesują się Waszym klubem.

W ostatnich miesiącach oprócz całkiem dobrych wyników sportowych robimy też wszystko, by dobrze postrzegano nas w każdej płaszczyźnie. Szereg działań marketingowych pomaga nam w rozwoju klubu, a  słychać o takim małym miasteczku z Podlasia już w całej Polsce. Wszystko zaczęło się banalnie od „reaktywacji” strony LZS KRYNKI na portalu Facebook. Następnie przyszły pierwsze pomysły produkcji gadżetów klubowych, pierwsze projekty o fundusze na rozwój drużyny, które w pocie czoła pisaliśmy z prezesem Mariuszem Stefanowiczem, aż przyszedł 2019 rok i wszystko się rozkręciło. Zaczęliśmy od akcji charytatywnej, w której zlicytowana została za 2 tysiące złotych koszulka naszego klubu. Przyszedł też pomysł założenia konta na Twitterze i dzięki aktywności na nim dostaliśmy się do ligi BekstraklasA organizowanej przez ForBet zakłady bukmacherskie. Teraz już wiemy, że w stawce 20 drużyn z całej Polski nie będziemy niżej niż na 8 pozycji. Udało się też podpisać współpracę partnerską właśnie z forBET. Patrząc już na ostatnie tygodnie to w konkursie organizowanym przez PZPN „Piłka dla wszystkich” wygraliśmy 10 piłek. Zgłosiliśmy się też do programu TURBOKOZAK gdzie Nasz film został uznany najlepszym w pierwszym konkursie znanego programu CANAL PLUS SPORT prowadzonego przez Bartka Ignacika. Wygrany z tego tytułu  kubek przekazaliśmy na licytację charytatywną, a ta zakończona w niedzielę dała kwotę 900 złotych.

W sieci głośno jest też o współpracy klubów z niższych lig. To po części też Twoja „sprawka”?
W międzyczasie całą drużyną wybraliśmy się na mecz Jagiellonia -Legia, a wraz z nami był obecny przedstawiciel z MKS Szczawno-Zdrój, Paweł Danielak, z klubu takiego jak nasz z niższej ligi, również prężnie idącego do przodu. Chcę z tego miejsca pozdrowić takie kluby jak Unia Ciechanowiec, Pasja Kleosin, Okęcie Warszawa, z którymi jesteśmy od początku działalności na Twitterze. Co prawda z każdym dniem tych znajomości przybywa jednak to z nimi wszystko się zaczęło. Piona!
W tym samym dniu, w którym spotkaliśmy się z kolegą ze Szczawna podziękowaliśmy Grzegorzowi Sawickiemu. Wraz z kilkoma klubami z całej Polski wręczyliśmy upominki. Promowanie małych klubów w internecie niestety do rentownych nie należy, więc tym bardziej szacunek się należy.
Październik to dla Twojego zespołu również wspaniała passa w lidze i kolejne projekty. Co nowego planujecie?
Tak, dokładnie. Październik, który dobiega końca, to doskonała forma piłkarzy – 4 mecze, 10 punktów i podium podlaskiej okręgówki, ale również fajne działania miasta, za które z tego miejsca warto podziękować. Na stadionie trwa modernizacja trybun, a wszystko to dla lepszego komfortu gry jak i oglądania. (W ostatnich latach modernizowana była płyta boiska oraz zamontowane oświetlenie). Przed nami mecz z liderem ligi, który zagramy w sobotę przed własną publicznością, a w niedzielę udamy się na turniej charytatywny do sąsiedniej gminy Gródek, gdzie celem będzie pomoc rodzinie, która została bez ojca, o tym już niebawem na naszym Facebooku.
Z doświadczenia wiem, że wiele klubów z niższych poziomów rozgrywkowych w Polsce, po rundzie jesiennej zapada w długi, zimowy sen. Jak będzie w Krynkach?
Nas przerwa zimowa nie dotyczy i już teraz mogę zdradzić, że za kilka dni ruszamy z ogólnopolskim projektem. Będziemy też kontynuować zbiórkę pieniędzy, która znajduje się pod linkiem https://zrzutka.pl/6fjbf6, a pieniądze są przeznaczone na bieżące potrzeby klubu.
Jeśli ktoś ma ochotę wpłacić chociaż złotówkę będziemy bardzo wdzięczni. W głowie jest kilka fajnych pomysłów, ale nie wszystko naraz i nie o wszystkim teraz powiem, by nikt inny nie skorzystał z „gotowca”.
Jeszcze Was zaskoczymy!
Kamil, dziękuję za rozmowę.
******
Należy dodać, że zespół KS UM Krynki został wybrany przez portal „Magazyn Podlaskich Lig – Podlaskie Ligi”,  drużyną miesiąca października w podlaskiej klasie okręgowej.
Grzegorz Sawicki

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.