Wrocław B-klasa grupa 9. Trzynaście bramek w meczu Zorzy Wilkszyn.

W 13. kolejce rozgrywek wrocławskiej B-klasy, w którym Zorza Wilkszyn podejmowała Dromex Piersno padło aż trzynaście bramek. Gospodarze okazali się bezlitośni i zwyciężyli 12:1.

Relację ze spotkania przekazał Łukasz Dubiński z Zorzy Wilkszyn.

„Dziesiąta kolejka we Wrocławskiej klasie B ( grupa 9 ) i spotkanie Zorzy Wilkszyn z Dromexem Piersno, pomimo słabej pogody przyniosła nam istne widowisko, na którym koneserzy bramek mieli co oglądać, bo w meczu padło aż trzynaście bramek.

Przez pierwsze dziesięć minut spotkania zarówno jeden, jak i drugi zespół badał siebie nawzajem i sprawdzał, kto i na co może sobie pozwolić. Jako pierwszy w 10min wybadał to napastnik drużyny Zorzy i pozwolił sobie na umieszczenie piłki w siatce zespołowi z Piersna. Spotkanie otworzyło nam się w 10 minucie z wynikiem 1:0 dla Zorzy Wilkszyn. Niespełna 15min później graczy z Wilkszyna uciszają goście strzelając wyrównującą bramkę. Do przerwy udało się zobaczyć jeszcze kolejne dwa gole dla graczy z Wilkszyna i obie drużyny mogły zejść na przerwę z wynikiem 3:1.

Druga połowa należała właściwie do piłkarzy Zorzy Wilkszyn. Szeroka ławka pozwoliła im na dokonanie sześciu zmian i wprowadzenie świeżości do gry. Opłaciło się to, bo od 60min kibice mogli oglądać prawdziwą strzelnicę do siatki drużyny Dromex Piersno. Padał gol, za golem, bo w ostatnie 30min regulaminowego czasu gry Zorza strzeliła aż 9 bramek!

Należy podziękować zespołowi z Piersna, że pomimo tylu straconych bramek nadal mieli chęci do gry i grali dalej, a po skończonym meczu przybita została sportową „piątka”.

„Świetne, choć trochę jednostronne widowisko, które dostarczyło wielu bramek, a to dla mnie, jako kibicią Zorzy najważniejsze. Nie chcę mi się wierzyć, że pomimo tylu zwycięstw, tylu bramek, tak szerokiej kadrze i świetnej atmosferze w zespole, nadal pozostają bez trenera” – Tak po meczu Zorza Wilkszyn – Dromex Piersno wypowiedział się jeden z kibiców drużyny z Wilkszyna.”

Zorza Wilkszyn – Dromex Piersno 12:1 (3:1).

Zespół Zorzy jest liderem rozgrywek z dorobkiem 22 punktów. W kolejnym spotkaniu drużynę z Wilkszyna czeka wyjazdowe spotkanie z Czarnymi Białków.

Piłkarze i zarząd Zorzy Wilkszyn pragną przypomnieć, że drużyna w dalszym ciągu szuka trenera, który pomoże zrobić kolejny krok do przodu! Jesteś trenerem? Znasz trenera? Napisz do Zorzy!

Zapraszamy do odwiedzania strony internetowej i mediów społecznościowych Zorzy Wilkszyn