Podlaska klasa okręgowa. KS UM Krynki. Raport z drugiego tygodnia przygotowań (Foto)

Zawodnicy KS UM Krynki są w trakcie intensywnych przygotowań do rundy wiosennej. Szkoleniowiec Jan Łotysz zadbał o to, aby jego podopieczni nie narzekali na „brak wrażeń”.

Zespół KS UM Krynki jest już w trakcie drugiego tygodnia przygotowań, na koniec którego rozegrają mecz sparingowy z Sokołem 1946 Sokółka. Spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę na boisku w Sokółce. Rywal podopiecznych Jana Łotysza występuje w podlaskiej IV lidze.

O przebieg przygotowań KS-u zapytałem działacza klubu z Krynek, Kamila Jackiewicza. Oto krótki raport:

– Drugi tydzień okresu przygotowawczego KS UM Krynki w trakcie. Po pierwszym, bardzo intensywnym tygodniu (trzy treningi, dwa mecze w 2 lidze futsalu, bieganie indywidualne) zawodnicy z Krynek weszli w drugi z trzech tak intensywnych tygodni. W poniedziałek i środę odbyli trening na powietrzu. Podobna jednostka czeka ich w czwartek. Część zawodników ma też za sobą bieganie indywidualne (wtorek), natomiast część zaliczy je w piątek. Na sobotę zaplanowany jest sparing z Sokołem 1946 Sokółka. Mecz ten rozpocznie się o godzinie 14:30 w Sokółce – powiedział Kamil.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Infomacje o przygotowaniach drużyny z Krynek będą na bieżąco zamieszczane na łamach GF.

Zdjęcia dzięki uprzejmości Kamila Jackiewicza.

 

Grzegorz Sawicki

 

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

2 odpowiedzi na “Podlaska klasa okręgowa. KS UM Krynki. Raport z drugiego tygodnia przygotowań (Foto)”

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.