fbpx

Podlaska klasa okręgowa. KS UM Krynki zaprasza na hit kolejki. Spotkanie z liderem tabeli

W 13. kolejce rozgrywek podlaskiej klasy okręgowej dojdzie do spotkania na szczycie tabeli. Mecz określany „hitem Podlasia”, odbędzie się w Krynkach, gdzie trzeci w tabeli zespół gospodarzy podejmie lidera Puszczę Hajnówka.

Lider z Hajnówki prowadzi w tabeli podlaskiej „okręgówki” z dorobkiem 26 punktów. Drugie miejsce zajmuje Orzeł Kolno, który zgromadził identyczną ilość „oczek”. Trzecią lokatę okupuje zespół KS UM Krynki z czteropunktową stratą. „Królowie social mediów” od czterech spotkań są niepokonani, a w klubie sobotnie spotkanie z Puszczą urasta do rangi wielkiego wydarzenia. Czy już  w weekend nastąpi bolesna weryfikacja umiejętności zawodników z Krynek? W podlaskim środowisku piłkarskim dobre występy KS-u oraz działalność klubu na polu marketingowym są przyjmowane, że tak się wyrażę – różnie. W większości wypowiedzi przebija zazdrość, ale niestety rozmówcy pytani o wyrażenie zgody na publikację opinii o KS UM Krynki, wbijają oczy w podłogę i mówią: „Nie, panie Grzegorzu, po co?”

Ja osobiście i subiektywnie (mam pełne prawo) uważam, że  w weekend dorobek punktowy sympatycznych „ziomków” z małego miasteczka na Podlasiu powiększy się o trzy „oczka”, a drużyna KS UM zacznie być brana na poważnie jako jeden z faworytów w walce o awans do 4 ligi.

Poniżej zaproszenie na sobotni mecz zamieszczone na profilu facebookowym klubu z Krynek.

„Szlagier w Krynkach!
KS UM Krynki – Puszcza Hajnówka
Sobota godzina 13.00
W sobotę w Krynkach Nasza drużyna znajdująca się na 3 miejscu w tabeli podejmować będzie lidera rozgrywek . Puszcza na swoim koncie ma 26 punktów i to dorobek o 4 oczka większy niż Nasz, ponadto rywale mają rozegrany mecz mniej.
Czeka Nas bardzo trudne spotkanie, ale gdzie jak nie w Krynkach i kiedy jak nie teraz gdy zespół jest w formie pokonywać takich rywali?
Zapraszamy wszystkich na stadion przy Kościelnej! Przed Nami długi weekend wielu z Was przyjedzie do Krynek po dłuższej nieobecności więc warto znaleźć dwie godziny w sobotnie popołudnie!”

Grzegorz Sawicki

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.