fbpx

Podlaska klasa okręgowa. Orlęta Czyżew ruszają na podbój mediów społecznościowych

Orlęta Czyżew postanowiły być „mocniej” obecne w mediach społecznościowych. Klub w rundę wiosenną wejdzie z nowym profilem na facebooku.

Orlęta Czyżew idąc za pozytywnym przykładem kilku podlaskich klubów, ruszają na podbój social mediów. Klub założył nowy profil na facebooku, na którym, jak obiecuje jeden z członków zarządu, będzie na bieżąco informował o aktualnościach z życia Orląt. Profil już „żyje”, a w ciągu 24 godzin od założenia, „polubiło” go więcej sympatyków niż uprzednio istniejący.

W zasadzie myśleliśmy, że pierwszy post opublikujemy po dołączeniu do grona pierwszych 100 osób i będzie to za kilka dni lub nawet tygodni. A tu taka niespodzianka. Zauważyliśmy jaka w materii informacyjnej jest wielka pustka wokół naszego klubu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich, będziemy starać się na bieżąco informować o wszystkim, co się dzieje w klubie.
Przed nami runda wiosenna sezonu 2019/2020 i ważne mecze przed naszymi drużynami. Mamy wielką nadzieję, że nie zabraknie naszym zawodnikom, trenerom i działaczom Waszego wsparcia i będziemy się spotykać na trybunach naszego pięknego stadionu w licznym gronie. Zapraszamy Was również do włączenia się do życia klubu w swoich postach i komentarzach, pamiętając o kulturze wypowiedzi, zasadach zdrowego rozsądku oraz współżycia społecznego. Wszelkie nieprzychylne klubowi komentarze i posty będą usuwane. Naszymi ideami są szacunek, zaufanie i partnerstwo. Pozdrawiamy serdecznie – czytamy w oświadczeniu klubu.

 

 

Orlęta Czyżew po rundzie jesiennej zajmują 14 miejsce w tabeli podlaskiej klasy okręgowej.

Ze swojej strony zachęcam kibiców do „podlajkowania” profilu Orląt Czyżew. https://tiny.pl/t619p  #RazemMożemyWięcej.

Grzegorz Sawicki

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.