fbpx

Klasa okręgowa Kraków II. Były zawodnik Wisły Kraków przeszedł testy medyczne w Wieczystej

Emmanuel Kumah w środę pozytywnie przeszedł testy medyczne w Wieczystej Kraków.

Wieczysta Kraków znajdująca się w rękach biznesmena Wojciecha Kwietnia zamierza w najbliższych latach przebijać się przez poszczególne szczeble rozgrywkowe. Inwestor dokonuje transferów zawodników, którzy mają w swoim piłkarskim CV, występy w ekstraklasie. Klub jest w stanie zaoferować graczom korzystne warunki finansowe.

Obecnie wicelider drugiej grupy krakowskiej klasy okręgowej dopina szczegóły transferu Emmanuela Kumaha, byłego gracza Wisły Kraków. Zawodnik w środę pomyślnie przeszedł testy medyczne i w ciągu kilku najbliższych dni powinno zostać ogłoszone oficjalne podpisanie kontraktu z Wieczystą.

Emmanuel Kumah do krakowskiej Wisły trafił w lutym ubiegłego roku. Został wypożyczony z ghańskiego zespołu Tudu Mighty Jets. 19-latek rozegrał sześć spotkań w pierwszym zespole “Białej Gwiazdy”. Oprócz tego wystąpił w 12 spotkaniach w IV-ligowych rezerwach Wisły oraz dwóch meczach w ekipie juniorów.

Na początku stycznia Wisła Kraków w oficjalnym komunikacie podała informację, że oferta wykupu jaką złożyła klubowi Kumaha nie została zaakceptowana przez Tudu Mighty Jets.

Fot. Klub Przyjaciół Wieczystej Kraków

Grzegorz Sawicki

 

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

2 koment. na temat “Klasa okręgowa Kraków II. Były zawodnik Wisły Kraków przeszedł testy medyczne w Wieczystej”

Komentarze są zamknięte.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.