fbpx

Podlaska klasa okręgowa. Pierwsza gala piłkarska w Krynkach

Przed zespołem KS UM Krynki jeszcze jedno spotkanie w rundzie jesiennej, ale już dziś działacze tego klubu zapraszają na pierwszą w historii Krynek galę piłkarską.

Gala odbędzie się 24 listopada, a klub organizuje ją z wielką pompą. Organizatorzy zapraszają wszystkich kibiców, piłkarzy, władze miasta, media, działaczy z całego województwa podlaskiego, sponsorów oraz wszystkich zainteresowanych piłką w Krynkach.

KS UM wyszedł z kolejną inicjatywą, która z pewnością odbije się szerokim echem nie tylko w lokalnych mediach. Gala piłkarska organizowana przez klub z „okręgówki” otwarta dla kibiców to świetny pomysł działaczy z Krynek. Nie chcę po raz kolejny być posądzonym o zbytnie „cukrowanie” temu klubowi, ale rozmach z jakim realizuje obrany jakiś czas temu plan, robi wrażenie. Medialne i marketingowe działania KS UM napędzają też inne kluby z niższych klas rozgrywkowych w całej Polsce do tzw. „wyjścia z ukrycia”. Jeszcze raz wiekie brawa.

Poniżej wpis zamieszczony na profilu „facebookowym” klubu.

UWAGA UWAGA!!!
Pierwsza w historii Krynek gala piłkarska!
Niedziela 24 listopada 13.30 budynek „kina”.
Grupa nieformalna LZS Krynki wraz z trenerem Janem Łotyszem zaprasza wszystkich kibiców, piłkarzy, władze miasta, media, działaczy z całego województwa podlaskiego, sponsorów oraz wszystkich zainteresowanych piłką w Krynkach na pierwszą GALĘ PIŁKARSKĄ . Podczas niej podsumujemy rok 2019. Trener przedstawi prezentację osiągnięć ostatnich miesięcy na płaszczyźnie sportowej.
My jako grupa działająca przy klubie podsumujemy co udało się Nam zrobić w 2019 roku.
Ponadto WY WSZYSCY W ANKIETACH PRZEZ NAJBLIŻSZY TYDZIEŃ BĘDZIECIE WYBIERAĆ NAJLEPSZEGO MŁODZIEŻOWCA ROKU ORAZ ZAWODNIKA ROKU.
Szykujemy kilka niespodzianek dla obecnych, ale żeby się przekonać co to takiego trzeba być!
Zapraszamy serdecznie!

******

Ostatni mecz w rundzie jesiennej drużyna z Krynek rozegra w niedzielę 17 listopada na własnym boisku z Piastem Białystok. Początek meczu o godzinie 13:00.

Grzegorz Sawicki

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.