fbpx

Podlaska klasa okręgowa. Szkoleniowiec KS UM Krynki: Czy w okręgówce nie ma luzu? U nas jest, zawsze po meczu

Szkoleniowiec KS UM Krynki Jan Łotysz zabrał głos na temat trwających przygotowań zespołu do rundy wiosennej.

Przygotowania w toku, zespół z Krynek oprócz ciężkich treningów, ma za sobą również mecze sparingowe. Szkoleniowiec KS UM Jan Łotysz udzielił odpowiedzi na kilka pytań dotyczących aktualnej sytuacji w drużynie.

– Uważam, że dobrze pracujemy w tym okresie, cieszy mnie że każdy szuka możliwości, aby nie opuszczać treningów mimo pracy czy innych zajęć. Plan był określony i wypełniamy go na tyle na ile możemy. Klub zapewnił wszystkie moje prośby o boiska, orliki, sparingi itp. Także mamy możliwości. aby realizować to co sobie założyliśmy – powiedział trener, cytowany przez media społecznościowe klubu.

– W sparingach gramy naprawdę z dobrymi i wymagającymi zespołami. Wynik dla mnie nie jest ważny. Szukam odpowiednich możliwości taktycznych. Zwracamy uwagę na to jak wyglądamy motorycznie. A to wszystko, aby spoglądać na wyniki dopiero po 14 marca – podkreślił Jan Łotysz.

– Mimo, że nikt do nas nie przychodzi, chociaż zakusy były, nie płaczę z tego powodu. To ambitny zespół złożony ze „swoich” zawodników i to jest największa siła drużyny, a skoro to jest siłą to po co mamy ją osłabiać – zaznaczył.

– Jeżeli chodzi o luz to może w czerwcu tam gdzies po dwudziestym. Czy w okręgówce nie ma luzu? U nas jest, zawsze po meczu – podsumował Jan Łotysz.

Całość rozmowy pod linkiem https://tiny.pl/t61gb

Fot. https://www.facebook.com/lzskrynki/

Grzegorz Sawicki

Zwracam się z prośbą o minimalne choćby wsparcie portalu Galaktyczny Futbol. Szczegóły pod linkiem https://zrzutka.pl/cpeary

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.