fbpx

Podlaska klasa okręgowa. Unia Ciechanowiec zrealizowała kolejny projekt

Unia Ciechanowiec zrealizowała kolejny projekt, którym było zainstalowanie na stadionie nowych ławek rezerwowych.

Posiadanie ławek rezerwowych, jak to określił klub z Ciechanowca – „normalnych” jest jednym z wymogów licencyjnych dopuszczających do występów na poziomie klasy okręgowej. Koszt zamówienia i wykonania ławek przez profesjonalne firmy wynosi około 10 tysięcy złotych, a klub, jak czytamy na profilu – takimi rezerwami finansowymi nie dysponuje.

W tym przypadku zadziałała operatywność i przedsiębiorczość, której działaczom z Ciechanowca nie brakuje. Ławki rezerwowych na stadionie powstały dzięki wspólnym działaniom wielu ludzi przyjaznych klubowi. Działacze Unii dziękują takich osobom jak: Patryk Fiedoruk, Andrzej Religa, Mariusz Gieros, Tomasz Kostrzyński, Piotr Czarnecki, Marcin Czarnecki, Marek Morzy, Leszek Pełszyk, Kamil Murawski oraz panom z ŚDS Ciechanowiec.

To naprawdę bardzo miłe, gdy współpracując w dobrej atmosferze można poprawiać naszą ciechanowiecką przestrzeń publiczną, choćby takimi małymi sprawami – mówią przedstawiciele Unii.

Ale nawet dla samego komfortu zarówno naszych zawodników, jak i zawodników gości warto było ponieść ten trud, ponieważ stare „ławki” straszyły nie tylko wyglądem – dodają działacze.

 

Kolejny przykład dla innych klubów z niższych lig, że często tylko własną kreatywnością można rozwiązać wiele problemów. Działacze Unii Ciechanowiec znani są z tego, że nigdy „nie pękają”. Projekt ” Nowe ławki rezerwowych” jest na to najlepszym dowodem.

 

Foto: https://www.facebook.com/UniaCiechanowiec/

Grzegorz Sawicki

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

2 koment. na temat “Podlaska klasa okręgowa. Unia Ciechanowiec zrealizowała kolejny projekt”

Komentarze są zamknięte.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.