Proboszcz przełożył godzinę rozpoczęcia mszy w Wielką Sobotę, aby nie kolidowała z hitowym meczem w Fortuna 1 Lidze

Ksiądz w Niepołomicach postanowił przełożyć mszę w Wielką Sobotę z powodu meczu miejscowej Puszczy z Wisłą Kraków w Fortuna 1 Lidze! Kapłan poszedł na rękę kibicom, którzy będą mogli zarówno obejrzeć hitowe starcie, jak i pójść do kościoła na Wigilię Paschalną.

Obie te drużyny są w czołówce Fortuna 1. Ligi i walczą o awans do Ekstraklasy. Po 25 kolejkach krakowianie zajmują trzecie miejsce z dorobkiem 45 punktów i przy zwycięstwie wyprzedzą drugi Ruch Chorzów, zajmując pozycję premiowaną awansem do elity. Puszcza zajmuje natomiast piąte miejsce ze stratą pięciu oczek do Wisły.

Klub z Niepołomic meczem w Wielką Sobotę będzie świętować stulecie istnienia klubu. Piłkarze zagrają m.in. w specjalnych koszulkach stylizowanych na tych sprzed stu lat, a hit 1. ligi cieszy się olbrzymim zainteresowaniem. 

Wszystkie bilety na mecz zostały sprzedane, a na stadionie w Niepołomicach pojawi się komplet ok. 2 tysięcy kibiców. Wagę tego spotkania docenił proboszcz miejscowej parafii pw. Dziesięciu Tysięcy Męczenników. Kapłan poszedł na rękę miejscowym fanom futbolu. Jak informuje „Gazeta Krakowska”, ksiądz specjalnie dla kibiców przełożył godzinę Wigilii Paschalnej, by ta nie kolidowała z meczem!

Starcie Puszczy z Wisłą rozpocznie się o 17:30, a msza w kościele ma zacząć się o 20:30. Oznacza to, że kibice będą mogli udać się na nabożeństwo wielkanocne bezpośrednio po meczu.

Źródło: Gazeta Krakowska

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.