Orzeł Grzegorzew odprawił rywali z bagażem 6 bramek

Wysokie zwycięstwo 6:0 odnieśli zawodnicy Orła Grzegorzewo w meczu z GKS-em Żerków.

W spotkaniu siódmej kolejki wielkopolskiej klasy okręgowej (grupa 3), Orzeł Grzegorzew odniósł wysokie zwycięstwo. Goście z GKS-u Żerków zostali odprawieni z bagażem sześciu goli.

Niedzielne spotkanie z GKS Żerków rozpoczęliśmy bardzo mocno. Już w 9 minucie spotkania wynik otworzył Dariusz Małachowski. Dalsza część spotkania przebiegała pod nasze dyktando, czego najlepszym dowodem był wynik spotkania, a na przerwę schodziliśmy z prowadzeniem 4:0. Druga połowa meczu to już nieco niższe tempo, aby nieco ożywić granie w naszym zespole dokonano kilku zmian, a prawdziwym jokerem okazał się Mariusz Pluciński, który kilka minut po wejściu na boisko podwyższył na 5:0. W końcówce po stałym fragmencie gry zdobyliśmy jeszcze jedną bramkę i mecz zakończył się naszym wysokim zwycięstwem 6:0 – relacjonuje Maciej Rosiak z Orła Grzegorzew.

Orły zajmują obecnie siódmą pozycję w tabeli wielkopolskiej okręgówki (grupa 3) z dorobkiem 10. punktów i bilasnem bramkowym 16:7.

Kolejnym rywalem zespołu z Grzegorzewa będą Czarni Ostrowite.

Orzeł Grzegorzew – GKS Żerków 6:0 (4:0)

Bramki: Małachowski 9′, 33′, Marek Pluciński 18′, Kamiński 34′, Mariusz Pluciński 86′, Urbaniak 88′

Orzeł: Szymon Czupryński – Marek Cieślak, Bartosz Rebelak, Radosław Urbaniak, Mateusz Rybczyński (Andrzej Jankowski), Marek Pluciński (Jakub Materla), Patryk Rosiński, Marcin Pawlak (Dawid Solecki), Marcin Tęgos (Filip Leszcz), Mateusz Kamiński (Damian Nykiel), Dariusz Małachowski (Mariusz Pluciński)

Orzeł Grzegorzew współpracuje z portalem GF. Klub jest objęty patronatem medialnym.