Siedemnastoletni bramkarz z IV-ligowego Sportisu Łochowo przechodzi do pierwszoligowca

Bramkarz Mikołaj Reclaf został nowym zawodnikiem GKS-u Jastrzębie. 17-letni zawodnik związał się z klubem kontraktem obowiązującym do 30 czerwca 2023 roku.

Mikołaj Reclaf przenosi się do GKS-u Jastrzębie ze Sportisu Łochowo na zasadzie transferu definitywnego.

Golkiper, który kilka tygodni temu świętował 17. urodziny, ma 186 cm wzrostu i jest wychowankiem Jaguara Gdańsk, z którego na rok trafił do Lechii Gdańsk. W lipcu 2020 roku został zawodnikiem występującego w IV lidze (grupa kujawsko-pomorska) Sportisu Łochowo. W ostatnim czasie trenował z zespołem GKS-u Jastrzębia i rozegrał 45. minut w meczu sparingowym przeciwko Hutnikowi Kraków. Mikołaj przenosi się do GKS-u Jastrzębie ze Sportisu Łochowo na zasadzie transferu definitywnego.

– Jest to dla mnie bardzo duży przeskok, ale myślę, że jestem na to mentalnie i fizycznie przygotowany. Wierzę, że dam sobie radę w pierwszoligowych realiach – powiedział 17-latek po podpisaniu kontraktu z klubem.

Cieszę się, że będę miał okazje trenować z Grzegorzem Drazikiem czy Mariuszem Pawełkiem, bo to świetni zawodnicy, a Mariusz dodatkowo jest niezwykle doświadczony. Będę mógł się od nich wiele nauczyć, co powinno zaprocentować w przyszłości – dodał golkiper, cytowany przez klubowe media.

– Zamierzam od początku walczyć o debiut, ale wiem, że nie będzie łatwo wygrać rywalizację z Grześkiem czy Mariuszem. Będę jednak walczył o swoje i mam nadzieję, że uda mi się zadebiutować już w tym sezonie – podkreślił Mikołaj Reclaf.

GKS Jastrzębie zajmuje 14. miejsce w tabeli Fortuna 1 Ligi.

Źródło: Biuro Prasowe GKS-u Jastrzębie

Foto: GKS Jastrzębie

******

Czytaj także:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.