Skandaliczne sceny podczas meczu reprezentacji Polski i Francji 18-latków. Rywal niczym Zidane… uderzył z głowy naszego zawodnika (WIDEO)

Reprezentacja Polski do lat 18 pokonała rówieśników z Francji 3:2. W trakcie meczu rywale zaprezentowali żenującą postawę.

Już w 5. minucie Oliwier Sławiński otworzył wynik meczu. Potem do głosu doszli Francuzi.

W 22. minucie trafił Mokrane Bentoumi, a chwilę później Ilyes Housni. Jeszcze przed końcem pierwszej połowy do remisu doprowadził Olaf Kozłowski.

W 70. minucie Kacper Masiak ustalił wynik spotkania. Niestety, rywale w końcowych minutach nie potrafili utrzymać nerwów na wodzy i „trzeszczały kości”.

Francuzi obejrzeli w tym spotkaniu aż cztery czerwone kartki. Z boiska wylecieli Jeanuel Belocian, Yoni Gomis, Ilyes Housni oraz Darnel Bile. Ten ostatni w 77. minucie najpierw sfaulował Olafa Kozłowskiego groźnym wślizgiem, później uderzył go głową. Po tym zdarzeniu sędzia zdecydował się zakończyć to spotkanie.