Futbolowe jaja w Lidze Narodów (WIDEO)

Reprezentanci Andory w meczu z Łotwą zaprezentowali jak nie powinno się zachowywać we własnym polu karnym.

W niedzielę Łotwa mierzyła się z Andorą na wyjeździe w meczu szóstej kolejki Dywizji D Ligi Narodów. Akcja w pierwszych minutach drugiej połowy mogła zadziwić kibiców. Piłkarze z Andory pokazali jak nie powinno wyglądać rozgrywanie piłki we własnej jedenastce. Ich fatalne zachowanie wykorzystał łotewski napastnik Vladislavs Gutkovskis.

Pod koniec meczu Andora doprowadziła do remisu za sprawą Alberta Rosasa, który wykorzystał fatalny błąd bramkarza Łotyszy Pavelsa Steinborsa. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1.