Śląska klasa okręgowa grupa V. Ranking popularności klubów

Prezentuję kolejne zestawienie w cyklu „Ranking popularności klubów”. Następna liga ze Śląska pod lupą, tym razem jest to piąta grupa klasy okręgowej. Tych z czytelników, którzy nie mieli okazji zapoznać się z wcześniej publikowanymi zestawieniami informuję, że rankingi są tworzone tylko i wyłącznie na podstawie ilości polubień klubowego profilu na facebooku. W zestawieniach nie są uwzględniane zespoły rezerw występujących w danej lidze. Nie są też brane pod uwagę liczby mieszkańców miejscowości, z których wywodzą się kluby.

W wirtualnej podróży po klubowych profilach od kilku dni pozostaję na Śląsku. Dziś przyszedł czas, aby sprawdzić fanpage’e zespołów kolejnej okręgówki. Przyjrzałem się grupie piątej.

Część zespołów nie uaktualnia wiadomości na swoich profilach. Nie udało mi się znaleźć żadnych informacji na temat LKS-u Studzienice, ostatni wpis zamieszczono bodajże w 2015 roku.

Na trzynaście sklasyfikowanych w zestawieniu zespołów, jeden przekroczył ponad 2 tysiące polubień. Pięć z nich mieści się w przedziale 1047-1898. Siedem klubów posiada profile z liczbą lajków poniżej tysiąca.

Trzecie miejsce w rankingu zajęli Czarni Jaworze. Fanpage klubu polubiło 1300 osób. Na drugiej pozycji uplasował się BKS Stal Bielsko-Biała. Profil szóstej w tabeli rozgrywek drużyny lubi 1898 fanów.

Zwycięzcą okazał się lider piątej grupy śląskiej okręgówki, czyli Iskra Pszczyna. Najepsi na boisku, najlepsi w social mediach w swojej lidze. Klub z Pszczyny może pochwalić się profilem, który polubiło do tej pory 2114 sympatyków.

Ranking popularności klubów występujących w piątej grupie śląskiej klasy okręgowej pod względem liczby lajków na facebooku. Stan na 02.04.2020.

[ninja_tables id=”3209″]

 

Grzegorz Sawicki

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.