Sosnowiec A-klasa Patrick. Wyjątkowy pomysł Zagłębiaka Tucznawa. W skali niższych lig rzadko spotykany

Występujący w sosnowieckiej Patrick A -klasie klub Zagłebiak Tucznawa postanowił wcielić w życie projekt „Zagłębiak VIP Club”. Jest to wyjątkowy pomysł na skalę niższych lig.

Zagłębiak jest klubem bardzo aktywnie działającym na polu marketingowym. Mocno zaznacza swoją obecność w mediach społecznościowych, zaskakuje wieloma kreatywnymi pomysłami. Kolejnym z nich jest wprowadzenie Vipowskiego Klubu Kibica Zagłębiaka Tucznawa. Idea ciekawa i muszę przyznać, godna naśladowania.

Oto jak klub przedstawia swój nowy projekt:

„Ostatnimi czasy wokół naszego klubu dzieje się dużo fajnych rzeczy, awans sportowy, nowe stroje, ciągle rozwijająca się infrastruktura, aktywne social media. Kolejna z nich to poprawa relacji na linii wierny kibic – klub.

Klub postanowił wcielić w życie projekt ZAGŁĘBIAK VIP CLUB.

O co chodzi? Wierni kibice Zagłębiaka za niewielką, miesięczną opłatą mogą desygnować się jako członkowie Vipowskiego Klubu Kibica Zagłębiaka Tucznawa. Oczywiście to nie wszystko, oprócz tego będą oni zapraszani na wspólne oglądanie ważnych wydarzeń sportowych w naszym klubie, na pomeczowego grilla, a także otrzymają szaliki naszego klubu.

Co zrobić by dołączyć do klubu? Przede wszystkim trzeba być wiernym kibicem naszego klubu, w drugiej kolejności należy dopytać o szczegóły podczas meczu naszych działaczy Sławomira Żmudkę bądź Damiana Dratwińskiego.

Uważamy że jest to projekt na skalę niższych lig wyjątkowy i bardzo kreatywny. Jesteśmy z niego dumni oraz dumni z kibiców którzy przystąpili do projektu i chcą wspierać nasz klub!”

 

Zachęcam do odwiedzania mediów społecznościowych klubu z Tucznawy.

https://www.facebook.com/ZaglebiakTucznawa/   https://twitter.com/Tucznawa

Grzegorz Sawicki

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.