Tak się sędziuje w III lidze… Brak słów (WIDEO)

Czarni Połaniec ponieśli w sobotę na porażkę na własnym boisku ze Stalą Stalowa Wola (0:3) w meczu dziewiątej kolejki rozgrywek czwartej grupy III ligi. W mediach społecznościowych pojawił się krótki filmik, na którym widzimy w jakich okolicznościach arbiter podyktował rzut karny dla zespołu gości.

Arbitrem sobotniego pojedynku był Maciej Kuropatwa z Rudy Śląskiej. Czym kierował się dyktując jedenastkę przeciwko Czarnym Połaniec? Chyba tylko on sam zna odpowiedź na to pytanie? Znajdował się kilka metrów od akcji, widział przecież z pewnością, że nie było praktycznie żadnego kontaktu zawodnika gospodarzy z graczem „Stalówki” i pokazał na wapno. Muszę przyznać, że nie mieści mi się w głowie taka decyzja.

Sytuacja miała miejsce w 73. minucie spotkania przy wyniku 0:0.

Na Twitterze Czarnych Połaniec już kilkanaście godzin po zakończeniu spotkania został opublikowany wpis, w którym klub zachował się z wielką klasą.

– Troszkę już emocje opadły po wczorajszym meczu, więc musimy się skupić na sobie, musimy zacząć grać, a nie zwalać winy na sędziów! A błędy sędziowskie były i będą i trzeba już się z tym pogodzić, bo wyniku meczu ze Stal Stalowa Wola już nic nie zmieni – czytamy.

Przed niedzielnymi meczami Czarni Połaniec zajmują przedostatnie miejsce w tabeli czwartej grupy III ligi, mając na koncie siedem punktów. Stal Stalowa Wola natomiast z dorobkiem 16 „oczek” plasuje się na piątej pozycji.

Wideo i foto: Twitter/Czarni Połaniec

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.