W B-klasie nie tylko strzelają piękne gole. Fantastyczna parada bramkarza Strzelca Chroberz (Wideo)

Zespół Strzelca Chroberz w kolejnym meczu drugiej grupy B-klasy Kielce uległ na własnym boisku Vitalpolowi Solec-Zdrój 1:3. Ozdobą spotkania była fantastyczna parada Tomasza Wrzoskiewicza, bramkarza gospodarzy.

Początek obecnego sezonu nie jest udany dla Strzelca Chroberz. Po czterech spotkaniach zespół zajmuje dopiero 6. miejsce w tabeli z dorobkiem zaledwie czterech oczek. Drużynę prześladuje również plaga kontuzji. W miniony weekend „wypadło” z gry kolejnych trzech zawodników.

Dosłownie przed meczem ze składu „wyskoczył” nasz środkowy pomocnik Grabowski, a w trakcie meczu kontuzji doznali Sternak i Kukla. Takiego sezonu jeszcze nie było… ale co nas nie zabije… – pisze Paweł Bochniak na klubowym Facebooku.

Zgromadzeni na stadionie kibice mogli podziwiać kapitalną interwencję Tomasza Wrzoskiewicza. Bramkarz gospodarzy popisał się fantastyczną interwencją, która mogłaby być ozdobą największych aren piłkarskich.

Dwa tygodnie temu miałem przyjemność zaprezentować piękny gol zawodnika Strzelca, Adama Krupy. Link TUTAJ. Dziś zamieszczam materiał wideo, na którym możemy podziwiać kapitalną paradę Tomasza Wrzoskiewicza.


https://www.facebook.com/gksstrzelec/videos/3726198727399257/


Zapraszam do odwiedzania mediów społecznościowych i strony internetowej Strzelca Chroberz. Klub współpracuje z portalem Galaktyczny Futbol i został objęty patronatem medialnym.

https://www.facebook.com/gksstrzelec/ https://twitter.com/Chroberz http://gksstrzelec.pl/Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.