Walkower w Okręgowym Pucharze Polski. Goście…zapomnieli o meczu

Do kuriozalnej sytuacji doszło w minioną środę w rozgrywkach Okręgowego Pucharu Polski w województwie wielkopolskim. Drużyna Vitcovii Witkowo….zapomniała o meczu ze Stellą Luboń.

Klub z Lubonia na kilkadziesiąt minut przed planowanym rozpoczęciem spotkania w Okręgowym Pucharze Polski, otrzymał wiadomość o rywali, czyli Vitcovii Witkowo, że po prostu i zwyczajnie zapomnieli o meczu.

Stella poinformowała o tym absurdalnym zachowaniu swoich niedoszłych przeciwników, zamieszczając wpis w mediach społecznościowych. W komunikacie klub nie kryje oburzenia postawą Vitcovii. Wielu zawodników drużyny z Lubonia zamieniło się w swoich zakładach pracy z kolegami, tak, aby wziąć udział w środowym spotkaniu.

– Nasi przeciwnicy nie stawili się na spotkaniu Okręgowego Pucharu Polski. Jak usłyszeliśmy 40 minut przed rozpoczęciem spotkania „zapomnieliśmy o meczu”. Nasza drużyna była pozytywnie nastawiona na to spotkanie, wielu zawodników zamieniło się zmianami w pracy, aby wesprzeć drużynę w walce o awans do kolejnej rundy. Wielka szkoda, że jeszcze zdarzają się przypadki drużyn z takim nastawieniem do gry – czytamy na Facebooku Stelli Luboń.

W takiej sytuacji podejście zespołu z Witkowa zakrawa na jawną kpinę i nie ma w tym przypadku żadnego rozsądnego wytłumaczenia.

Stella Luboń w obecnym sezonie występuje w rozgrywkach drugiej grupy wielkopolskiej Klasy Okręgowej. Natomiast Vitcovia Witkowo w grupie trzeciej tej samej klasy rozgrywkowej.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.