Warszawa B-klasa grupa 2. City zwycięskie po szalonym meczu. Rundę wiosenną powita na pozycji lidera

City Wilanów w ostatniej kolejce rozgrywek rundy jesiennej pokonało 3:2 KS Puznówka. Jeszcze w 75. minucie spotkania, zespół z Wilanowa przegrywał 0:2.

Do 75 minuty przegrywaliśmy 2:0! Pokazaliśmy jednak kawał twardego charakteru i woli zwycięstwa. W ostatnie piętnaście minut wyszliśmy na prowadzenie i dzięki temu z Puznówki wracamy bogatsi o kolejne trzy punkty na naszym koncie! – czytamy na profilu „facebookowym” City Wilanów.

Do bramki rywali trafiali kolejno:
76′ Ajibola Oshikoya, asysta Dziewański
85′ Marcin Krucz, asysta Milewski
90′ Marcin Kiedrowicz, asysta Dziewański.

Gole dla gospodarzy padły w 33 i 53 minucie spotkania.

KS Puznówka – City Wilanów 2:3 (1:0)

Skład City: Jakub Kaproń -Jacek Wójcik (46′ Michał Gałyga), Marcin Krucz, Dawid Skup, Paweł Budnik, Szymon Sadowski (46′ Ajibola Oshikoya), Bartosz Milewski, Sebastian Dziewański, Kornel Pioterczak, Michał Leszczyński, Piotr Tenczyński(70′ Marcin Kiedrowicz).

Dorobek City w rundzie jesiennej jest imponujący. Pierwsze miejsce w tabeli, na koncie 25 punktów. Osiem zwycięstw, remis i zaledwie dwie porażki. Drużyna z Wilanowa może pochwalić się najlepszą defensywą w lidze, rywale znaleźli drogę do bramki City tylko 12 razy. W niedzielę odbędą się jeszcze dwa spotkania w grupie 2 warszawskiej B-klasy i dopiero po nich będziemy znali przewagę punktową z jaką lider przystąpi do rundy wiosennej.