Warszawa klasa okręgowa grupa 2. Okęcie Warszawa zasiada na fotelu lidera (Wideo)

W 14. kolejce rozgrywek warszawskiej klasy okręgowej (grupa 2), Okęcie Warszawa pokonało Grom 3:2 po emocjonującym spotkaniu. „Lotnicy” tym samym wskoczyli na fotel lidera.

Przed meczem obie drużyny pozowały do wspólnego zdjęcia, wyrażając poparcie akcji #szacunekdlaarbitra, która została zainicjowana przez redakcję Weszlo.com.

Sam mecz był ciekawym widowiskiem, sytuacja zmieniała się jak w kalejdoskopie. Gospodarze do przerwy prowadzili 1:0. W drugiej odsłonie spotkania padły cztery gole. Jeszcze dwie minuty przed końcem wynik brzmiał 2:2, ale w jednej z ostatnich akcji meczu Piotr Balsam wyprowadził zespół Okęcia na prowadzenie, którego gospodarze już nie oddali do końcowego gwizdka.

Na kolejkę przed końcem rozgrywek rundy jesiennej, Okęcie Warszawa zajmuje pierwsze miejsce w tabeli.

Mamy to! Ciężki mecz, ale 3 punkty zapisujemy na naszym koncie ?

Przed ostatnią kolejką rundy jesiennej jesteśmy liderem ? brawo DRUŻYNA

Okęcie Warszawa – Grom Warszawa 3:2 (1:0)

Bramki: Mateusz Łuczyk 42’ Jakub Sosnowski 69′ Piotr Balsam 88’ – K.Ślęzak 52’ R.Barzyc 80’

Skład Okęcia: Ksawery Uhruski – Adrian Beta , Marcin Romanowicz , Piotr Łuczyk kpt., Mariusz Wiśniewski – Jerzy Fiszer (46.Damian Koński) , Mateusz Łuczyk (60.Marcin Rusek ż ), Łukasz Dziewicki(90.Patryk Kępka) , Mateusz Olkowski (60.Rafał Gajowniczek), Jakub Sosnowski (86.Piotr Balsam) – Adrian Wiercioch (73.Adam Warda)

Ławka rezerwowych: Karol Gębski

W ostatniej serii jesiennych zmagań Okęcie zmierzy się na wyjeździe z zajmującą 13 miejsce Perłą Złotokłos.